10 نکته برای برندسازی شخصی

برندسازی شخصی

آیا به عنوان یک برند شخصی جدید ظاهر شده اید؟ به طور کلی برندسازی شخصی هیچ چیز جدیدی نیست، اما چرخش جدید برند شخصی در پنج تا شش سال گذشته به صورت آنلاین موضوعی داغ بوده است. می توانید افرادی را ببینید که بیشتر و بیشتر روی ساخت مارک های خود تمرکز می کنند و می خواهند به عنوان رهبران صنعت خود شناخته شوند.

آنچه فکر می کردم پس از سالها ساختن نام تجاری آنلاین خود انجام دهم ارائه نکات مهم من در زمینه ساخت یک برند آنلاین برای شما و تجارت شما است. من معتقدم هر صاحب مشاغل، هر کارآفرین تازه کار، هر مدیرعامل باید مارک تجاری خود را راه اندازی و یا در کنار هم یا کاملاً جدا از ساختار اصلی تجارت خود تنظیم کند.

چرا امروزه یک مارک آنلاین آنقدر مهم است؟ خوب، فهمیدن این مسئله کمی طول کشید: در دنیای تجارت امروز، مردم واقعاً می خواهند با افراد دیگر چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین تجارت كنند.

چرا ساختن # برند شخصی اینقدر مهم است؟ زیرا ، در دنیای تجارت امروز ، مردم می خواهند با افراد دیگر هم بصورت آنلاین و هم آفلاین تجارت كنند.

توسعه نام تجاری شخصی شما باعث ایجاد آگاهی از آنچه ما به عنوان کارآفرین هستیم، می شود و به شما کمک می کند تا به عنوان یک رهبر فکر  کنید. این فرصت های فوری به ما می دهد تا بتوانیم محبوبیت ایجاد کنیم و رشد طرفداران یا مخاطبان را بدون توجه به اینکه در کدام صنعت فعالیت می کنیم تقویت کنیم. همچنین به شما امکان می دهد اعتبار خود را بالا ببرید زیرا وقتی شروع به ساختن نام تجاری خود می کنید، بودن در آنجا برای پیدا کردن و کشف همه دنیا را در آغوش می کشید و سرانجام، به جلب اعتماد مخاطبان کمک زیادی می کند. اعتماد، بدون شک، مهمترین قسمت کل فرآیند فروش است. این امر منجر به چشم انداز بیشتر، مشتری بیشتر، سود بیشتر  تجارت طولانی مدت و غیره می شود.

زمان آن فرا رسیده است که معتقدم هر کارآفرینی در ایجاد یک برند آنلاین وارد شود و مدیریت برند خود را به دست بگیرد. بنابراین بدون هیچ زحمتی بیشتر، در اینجا 10 نکته برتر من برای تمرکز و ایجاد یک برندسازی شخصی خوب و موثر آورده شده است.

برندسازی شخصی

1. یک طراحی وبلاگ منحصر به فرد داشته باشید

برای من، کلید به یاد ماندنی شدن ایجاد اولین برداشت خوب است. من همیشه می گویم ، “شما هرگز فرصتی دیگر برای ایجاد یک تأثیر اولیه خوب پیدا نمی کنید.” داشتن کیفیت خوب ، طراحی وبلاگ منحصر به فرد می تواند این کار را برای شما انجام دهد. استفاده از یک موضوع خارج از صنعت شما هیچ مشکلی ندارد ، اما کمی هزینه کنید تا آن را با یک طراح و یک توسعه دهنده بسازید و آن را شخصی سازی کنید.

برندسازی شخصی

2. آرم خود را طراحی کنید

یک آرم مناسب طراحی کنید.  تا زمانی که طراح گرافیک نیستید، نباید هیچ وقتی را در فتوشاپ سپری کنید. با آن دست و پنجه نرم کنید و طراحان را مجبور کنید تا روی کارهای طراحی شما برای شما کار کنند. لازم نیست بیش از حد فانتزی باشد – شما فقط به چیزی نیاز دارید که نماد تصویر برند شما باشد زیرا به شما در ایجاد آگاهی از برند کمک می کند.

3. درباره یک Tagline فکر کنید

ایجاد یک عنوان برای وب سایت خود را در نظر بگیرید. این وقتی بهترین نتیجه را خواهد داشت که برچسب تبلیغات به نفع مخاطبان شما باشد.

4. ایجاد مخاطب متمرکز درباره صفحه

صفحه “درباره من” یا “اینجا را شروع کنید” با کیفیت عالی در وب سایت خود ایجاد کنید. در واقع ، شما می توانید هر دو را داشته باشید. یک صفحه “درباره” باید بیشتر در امتداد آنچه افراد از حضور در وب سایت شما خارج می کنند و سپس کمی اطلاعات در مورد شما باشد. همیشه به مخاطبان خود بگویید که چه چیزی در این زمینه برایشان مفید است. فقط در مورد بزرگواری خود صحبت نکنید. در صفحه “شروع” من مواردی مانند پیوند به کتابم، بهترین محتوای من و هر یک از محصولات یا خدمات خود را دارم که می خواهم بلافاصله مورد توجه مردم قرار بگیرم. این یک مکان عالی است تا کمی درباره خود صحبت کنید، اما زیاد به آن وارد نشوید و بیشتر روی مزایای بازدید کنندگان خود تمرکز کنید.

5. پلاگین Facebook اضافه کنید

افزونه Facebook را دریافت کنید که در آن افراد می توانند فوراً صفحه Facebook شما را از وب سایت شما بپسندند. دادن راهی به مردم برای برقراری ارتباط با شما در فیس بوک دقیقاً خارج از دروازه، همان جا در سایت شما، برای رشد جامعه مهم است. مهم است که حضور در یک شبکه اجتماعی وجود داشته باشد.

6. پیوند به سایر سیستم عامل های اجتماعی

با رعایت مضمون اجتماعی پیش بروید و پیوندهایی را به کانال های دیگر رسانه های اجتماعی اضافه کنید که می خواهید با مخاطبان خود تعامل داشته باشید. من معتقدم فیس بوک پیش نیاز است. شما باید در فیس بوک باشید. چه بخواهید و چه نخواهید، باید آنجا باشید و حضور داشته باشید. اما شاید تمایل نداشته باشید در LinkedIn حضور داشته باشید. شاید تمایل نداشته باشید در توییتر حضور داشته باشید. اگر چنین است، آن پیوندها را در وب سایت خود قرار ندهید. شما می خواهید افراد در سیستم عامل هایی که در آن ها فعال هستید با شما ارتباط برقرار کنند. به هر صورت مدیریت شبکه های اجتماعی در برندسازی شخصی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

7. انتشار محتوای صوتی و تصویری

این فقط در مورد وبلاگ شما نیست. وانمود کنید که ما دو متخصص تجارت داریم. هر دو وبلاگ دارند. آنها هر دو مطالب واقعاً خوبی ارائه می دهند. Expert 1 همچنین دارای یک صفحه فیس بوک است ، با شما در توییتر صحبت می کند و به طور منظم کلیپ های ویدیویی و قسمت های پادکست را منتشر می کند. کارشناس 2 این کار را نمی کند. برای تماس گرفتن و استخدام برای یک جلسه مربیگری یا خرج کردن پول برای یک محصول یا خدمات، از کدام متخصص راحت ترید؟ اگر متخصص یا کارشناس 1 را انتخاب کرده اید، می بینید که همراه آن به کدام سمت می روید. هرچه بیشتر در آنجا باشید، ارزش بیشتری برای مخاطب خود قائل می شوید.

برندسازی شخصی

8. محتوای اصلی ایجاد کنید

هرچقدر که عجیب به نظر برسد، جمع آوری برخی از موفق ترین پست های وبلاگ که من تاکنون نوشتم، بسیار ساده بوده است. لازم است محتوایی که می نویسید کاملا یونیک بوده و برای کاربر جذاب و دوست داشتنی باشد. هزاران محتوایی که شما بنویسید و ارزش خواندن برای کاربر نداشته باشد، نمی تواند او را جذب کرده و در برندسازی شخصی شما کمکی کند.

9. یک پیشنهاد انتخاب خوب واقعاً به اشتراک بگذارید

این موضوع در مورد ساختن برند شما به صورت آنلاین کاملاً مشخص است. شما باید اطمینان حاصل کنید که پیشنهاد انتخاب شما بسیار با آنچه را که در سایت خود دارید ، مطابقت دارد. اطمینان حاصل کنید که پیشنهاد انتخاب شما بی نظیر است. هر چیزی را کپی نکنید و آن را مطابق با نام تجاری و پیام کلی خود تا جایی که ممکن است مطابقت دهید.

10. فقط خودتان باشید

در آخر اینکه، بزرگترین نکته در مورد ساخت برند شخصی شما، ساده و ساده بودن شماست. خودتان باشید و اجازه دهید مخاطبان این موضوع را کشف کنند.

کلام آخر

شما چه موارد دیگری را در برندسازی شخصی موثر می شناسید که در بالا به آن ها اشاره نشده باشد؟ این موارد را با ما و دیگر کاربران پیارینو در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *