طراحی وبسایت


طراحی وبسایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی وبسایت از جمله فعالیت هایی است که در کسب و کارهای جدید از ملزومات و قسمت های حیاتی به حساب می آید. در طراحی وبسایت توجه به نیازهای یک کسب و کار و یا شخص در جهت طراحی بهینه وبسایت امری لازم و ضروری است. برخی مواقع به دلیل عدم بررسی درست و منطقی این نیاز ها ممکن است برخی از امکانات اضافه در نظر گرفته شود که عملا باعث تحمیل هزینه های مازاد و اتلاف منابع خواهد بود و یا برخی از موارد مورد نیاز در نظر گرفته نشود و فرایند کسب و کار به طور ناقص باقی بماند.

برای شروع طراحی وبسایت اولین قدم را می توان نیازسنجی مناسب دانست. با این کار مشخص خواهد شد که با توجه به نیاز و هدف بایستی چه نوع وبسایتی و با چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی و ایجاد گردد. ممکن است یک وبسایت شخصی برای نیازهای شما کافی باشد و یا با یک وبسایت شرکتی بتوانید به نیازهای خود دست پیدا کنید. شاید هم برای فروش محصولات خود نیاز به یک وبسایت فروشگاهی با امکاناتی مانند سبد خرید، درگاه پرداخت و ... خواهید داشت.


parallax background

ویژگی های یک
وبسایت خوبدر مورد اصول طراحی
وبسایت بیشتر بدانیم

______________________________

آذر 30, 1398

18 مزیت اصلی فروشگاه اینترنتی برای خرده فروشان و مشتریان

با افزایش نیاز ها به فروشگاه های اینترنتی می توانید طبف وسیعی از خدمات و محصولات خود را به فروش برسانید. فروشگاه های اینترنتی سود های […]
طراحی وبسایت خود را به ما بسپارید

تلفن : 02144005538
موبایل : 09107680091


021-44005538