خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت شامل دریافت ایده ها و نیازهای مشتری، تطابق این ایده ها و انتظارات با استانداردهای موجود روز ایجاد وب سایت، طراحی اولیه، کد نویسی، ارائه نسخه بتا وب سایت، رفع عیب های احتمالی و باگ ها و در نهایت ارائه نسخه نهایی خواهد بود. در هر مرحله از این فرآیند طراحی سایت، بهینه سازی برای موتورهای جستجو مد نظر تیم های حرفه ای خواهد بود.


Notice: Array to string conversion in /home/piarino/domains/piarino.com/public_html/wp-content/plugins/abzarwp-pars-player/includes/class.shortcode.php on line 791

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شخصی

سفارشی سازی قالب سایت

طراحی نرم افزار

پشتیبانی سایت

همه چیز با یک برنامه‌ریزی دقیق و حرفه‌ای شروع می‌شود!

برای آنکه مطمئن شوید در مسیر درستی قرار دارید و پول و زمان شما در بهترین حالت ممکن هزینه خواهد شد، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی شروع کنید. با به کار بردن بهترین طراحی سایت، می توانید بهترین تجربه کاربری را به مخاطبان خود ارائه داده و حضور دائمی آن ها در صفحات وب سایت خود را به دست بیاورید.

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت

۳۳۳
چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟

اگر چه قالب های آماده بسیاری در بازار موجود است، اما به یاد داشته باشید که تنها طراحی سایت حرفه ای، می تواند تضمین کننده موفقیت وب سایت شما در سرعت، بهینه سازی مطابق با الگوریتم های گوگل و ارائه بهترین تجربه به کاربر باشد.

الزامات طراحی سایت حرفه ای چیست؟

الزامات طراحی سایت حرفه ای، روانشناختی مخاطبان و بازار هدف وب سایت، احاطه کامل بر استانداردهای جهانی طراحی سایت، به کارگیری المان های کاربردی و شخصی سازی منطبق بر ماهیت وب سایت، کالا یا خدمات آن است.

اهداف طراحی سایت چیست؟

اهداف طراحی سایت، ارائه یک وب سایت قوی، زیبا و کاربردی برای ارائه کالا، خدمات، برندینگ و ... به مشتریان و بازار هدف و جذب مخاطب و کاربر ارگانیک است.

طراحی سایت شامل چه مراحلی می شود؟

طراحی سایت شامل مراحل طرح بندی اولیه، کدنویسی، ارائه نسخه بتا، دریافت نظرات مشتری و رفع مشکلات احتمالی، بهینه سازی و در نهایت ارائه نسخه نهایی خواهد بود.

آیا موفقیت در طراحی سایت تضمینی است؟

اگر چه بابت موفقیت در سئو، نمی توانستیم قول 100 درصدی داده و این تضمین های زمانی را مردود دانستیم، اما در خصوص موفقیت در طراحی سایت، تضمین کامل وجود خواهد داشت.

چرا باید به طراحی سایت اهمیت بدهیم؟

اگر طراحی سایت حرفه ای را در راه اندازی وب سایت خود حذف کنید، توجه و اعتماد گوگل و جذب مخاطبان واقعی و وفادار خود را از دست خواهید داد.

از چه روشی برای طراحی سایت استفاده می کنیم؟

پیارینو از بهترین و جدیدترین استانداردهای طراحی سایت استفاده کرده و در این خصوص بر هویت وب سایت، شرکت یا شخصیت مرتبط با آن متمرکز شده و از هر طراحی سایت، مخلوقی جدید ارائه خواهد داد.

الزامات طراحی سایت حرفه ای چیست؟

الزامات طراحی سایت حرفه ای شناخت مخاطب، دارا بودن دانش به روز، خلاقیت و سلیقه، تعهد و به کار بردن استانداردهای لازم مطابق با الگوریتم های گوگل است.

طراحی اولیه وب سایت

در طراحی اولیه وب سایت، با برآورد اولیه ماهیت، رنگ های اصلی سایت، ساختار ابتدایی و قالب کلی آن تعیین خواهد شد.

کدنویسی

در گام بعدی، با کدنویسی اختصاصی ساختار و قالب وب سایت شکل گرفته و برای برند وب سایت، شخصی سازی خواهد شد.

ارائه نسخه نهایی

پس از رفع مشکلات، نسخه نهایی وب سایت ارائه شده و به موتور جستجو معرفی خواهد شد.

ارائه نسخه بتا

در گام سوم طراحی سایت، نسخه بتا ارائه شده و مشکلات و باگ های احتمالی آن شناسایی گشته و برطرف خواهند شد.

قیمت طراحی سایت چطور تعیین می شود؟

قیمت طراحی سایت به فاکتورها و المان های مختلفی بستگی دارد. برای دریافت قیمت طراحی سایت می توانید با پشتیبانی پیارینو تماس گرفته و محدوده قیمت مربوط به نوع وب سایت شرکتی، فروشگاهی، آرایشگاهی، خدماتی، صنعتی، رستورانی و ... را دریابید.

چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟

به طراحی سایت نیاز داریم تا خدمات وب سایت به بهترین شکل معرفی شده و جذب حداکثری مخاطبان ارگانیک صورت بگیرد. همین طور طراحی سایت حرفه ای، در رتبه بندی گوگل نیز اثرگذاری مستقیم خواهد داشت.

فرم ثبت درخواست ربات واتساپ

مطالب مرتبط