طراحی گرافیک

گوگل به تصاویر اختصاصی و کاملا یونیک علاقه مند است و طراحی گرافیک بخش مهمی از تولید محتوا صفحات مختلف وب سایت ها را به خود اختصاص می دهد. هر اندازه که در طراحی گرافیک خلاقانه تر عمل کنید، از هر دو سمت کاربر و موتور جستجوی گوگل، امتیاز بهتری را دریافت خواهید کرد.

ویژگی های طراحی گرافیک

جذب مخاطب

بهبود رتبه سئو

بهبود تجربه کاربری

پیشروی در رقابت

جذب مخاطبان بیشتر

با طراحی گرافیک حرفه ای، به مخاطب خود احترام گذاشته اید و این باعث می شود که در جذب کاربر واقعی موفق تر عمل کنید.

پیشتاز شدن در یک صنعت

تولید محتوا بخش بزرگی از رقابت در دنیای وب سایت ها را به خود اختصاص داده و طراحی گرافیک وجه تمایز پررنگی به حساب می آید.

هدفگیری مشتریان واقعی

با استفاده از خاصیت های طراحی گرافیک، می توان به شکار مخاطب واقعی کمک زیادی کرد و این به مهارت طراح باز می گردد.

راهکار های پیارینو در طراحی گرافیک

پیارینو از بهترین و خلاق ترین طراحان گرافیک در تیم خود بهره جسته است و این امر را به شکل کاملا مدرن و مبتنی بر الگوهای روز جهان پیاده سازی می کند.

 

در خدمات طراحی گرافیک همه چیز با یک برنامه‌ریزی دقیق و حرفه‌ای شروع می‌شود!

طراحی گرافیک نیز نیاز به یک سناریو درست و دقیق و همین طور پیاده سازی اصولی و مبتنی بر خلاقیت، تجربه و ابتکار دارد. باور داشته باشید که اگر همه چیز را طبق برنامه و اصولی پیش ببرید، در نهایت برداشت مناسبی از نتیجه کار خواهید داشت.

فرم ثبت درخواست

 

[contact-form-7 id=”4219″ title=”فرم ثبت نام رویداد”]

در وبلاگ پیارینو بیشتر دربارۀ تولید محتوا بخوانید

محل نوشتن مقاله

به طور کلی به عمل شکل دادن یا رسم کردن هویت بصری یک فعالیت تجاری به وسیله‌ی تصویر، رنگ، تایپ و فضا، خدمات طراحی گرافیک می‌گویند. در یک فعالیت تجاری برای رسیدن به قله‌ی موفقیت، طراحی گرافیک نقش به سزایی دارد؛ به این صورت که با داشتن یک طراح گرافیک خوب، قطعا شاهد فروش بیشتر، بازدهی بهتر و محبوبیت بیشتر در بین مردم خواهید بود.

خدمات طراح گرافیک برای بیزینس‌ها و كسب و كارهای مختلف توسط فردی متخصص تحت عنوان طراج گرافیک انجام می‌شود که در دوره‌های تخصصی آموزش‌های لازم در این زمینه را دیده است و این کار را به بهترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌دهد. در ادامه‌ی این مطلب به بررسی و معرفی کامل خدمات طراحی گرافیک می‌پردازیم.

خدمات طراحی گرافیک و اهمیت آن

خدمات طراحی گرافیک و اهمیت آن

با توجه به تاثیری که تصاویر روی ذهن بشر می‌گذارد و ماندگاری طولانی آن‌ها در حافظه، یکی از بهترین راه‌های معرفی یک محصول یا یک خدمات توسط یک شرکت تجاری، استفاده از تصویر و تولید محتواهای تصویری است. به عبارت دیگر، المان‌های تصویری مفهوم اصلی یک موضوع را به بهترین و سریع‌ترین شکل ممکن به ذهن مخاطب القا می‌کند.

خدمات طراحی گرافیک، روی سرنوشت یک شرکت یا برند تجاری نقش موثری دارد که در ادامه به بررسی دقیق‌تر اهمیت این موضوع می‌پردازیم.

ساخت هویت خود

با توجه به این که در مرحله‌ی اول، عموم مردم، شرکت و محصولات شما را با کارت ویزیت، لوگو، سایت، تیزر تبلیغاتی، بسته بندی و… قضاوت می‌کنند، بنابراین اولین و اصلی‌ترین عامل معرفی شما به مخاطب، خدمات طراحی گرافیک در کارتان است.

با استفاده از یک طراحی گرافیک درست، برند شما سبک و هویت مستقل خود را در کیان رقبای خود پیدا می‌کند و این امر باعث می‌شود تا نام شرکت شما به شکلی کاملا شناخته شده در میان عموم مردم جا بیفتد. همچنین با استفاده از تصاویر به کار رفته در لوگو و سایر موارد، باعث متمایز شدن از سایر شرکت‌های موجود خواهید شد به شکلی که افراد با دیدن آن تصاویر، نام برند شما در ذهنشان نقش خواهد بست.

تاثیر چند برابر تصاویر نسبت به کلمات

تاثیر چند برابر تصاویر نسبت به کلمات

برای بیان روان‌تر این تیتر می‌توان گفت که صدای تصاویر از کلمات بلندتر است و تاثیر و ماندگاری که در ذهن مخاطب دارد، خیلی بیشتر خواهد بود. تمام مشاغلی که به دنبال گسترش و پیشرفت در زمینه‌ی کاری خود هستند در مرحله‌ی اول به سراغ تولید محتوای تصویری و بعد کلمات خواهند رفت. طراحی گرافیک به عنوان یک سخن‌گو برای برند شما عمل کرده و آن را معرفی می‌کند.

برای مثال، برند اپل را تصور کنید که با انتخاب یک لوگوی خوب توانسته چیزی را در ذهن مخاطب هک کند که با هر بار دیدن آرم سیب بدون هیچ گونه نوشته یا متنی، متوجه شوید آن محصول از برند اپل است.

تاثیر در افزایش فروش

به طور کلی، انسان موجودی کاملا بصری بوده و درصد زیادی از احساسات او با دیدن تصاویر درگیر می‌شود. بنابراین خدمات طراحی گرافیک با ایجاد احساسات مثبت در افراد، روی میزان محبوبیت برند شما در بین عموم مردم تاثیر زیادی داشته و در نهایت به شکل قابل توجهی، باعث افزایش فروش محصولات یا خدمات آن شرکت می‌شود.

نمونه‌هایی از خدمات طراحی گرافیک

نمونه‌هایی از خدمات طراحی گرافیک

از خدمات طراحی گرافیک می‌توان به عنوان یکی از بهترین راه‌های نفوذ بر ذهن مخاطب یاد کرد. همانطور که پیش‌تر گفتیم، خدمات طراحی گرافیک در یک فعالیت تجاری شامل موارد مختلفی می‌شود که در ادامه به معرفی و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

طراحی برند بوک و لوگو

تمام شرکت‌ها و برندهای معتبر تجاری در سراسر دنیا، برای معرفی خود به مخاطب در تیزر، لوگو، سایت و… خود، از المان‌های مشخصی مثل رنگ، فونت، تصاویر مختلف و تم‌هایی که مطابق شخصیت آن برند است استفاده می‌کنند. یک لوگو یا برند بوک باکیفیت باعث می‌شود تا پس از گذشت مدت کوتاهی از معرفی محصول، اطلاعات برند مورد نظر در یاد و خاطر مخاطب بماند.

طراحی وبسایت

طراحی یک سایت خوب برای برند یا شرکت تجاری مورد نظر، یکی از مهم‌ترین عواملی است که روی میزان فروش آن برند تاثیرگذار خواهد بود. با توجه به تاثیر مستقیمی که سایت با چشم و ذهن مخاطب دارد، زیبایی بصری آن اهمیت بسیاری داشته و در عین حال باید کاربرد آسانی نیز داشته باشد. بنابراین در راستای معرفی انواع خدمات طراحی گرافیک، طراحی یک وبسایت خوب نیز قابل ذکر خواهد بود.

عکاسی تبلیغاتی

برای داشتن یک فعالیت تجاری موفق، بعد از ارائه‌ی خدمات یا محصولات باکیفیت، باید توجه داشته باشید که معرفی آن به مخاطب نیز بسیار حائز اهمیت است. بنابراین عکس برداری باکیفیت و باسلیقه از محصولات، خدمات یا محیط کار، برای جلب رضایت و اعتماد مخاطب امری واجب و ضروری به شمار می‌رود که جزو یکی از مهم‌ترین خدمات طراحی گرافیک نیز است.

ساخت تیزر تبلیغاتی

از زمان‌های بسیار دور، برای معرفی وسیع یک محصول در بین مردم و هک شدن نام آن برند در ذهن مخاطبین، از ساخت ویدئوهای تبلیغاتی و پخش آن در رسانه‌های مختلف استفاده می‌شده و تا امروز نیز این روش، جزو اصلی‌ترین و تاثیرگذارترین راه‌های تبلیغات و معرفی یک برند تجاری بوده است. ساخت کلیپ‌های تبلیغاتی در قالب پست‌های اینستاگرامی یا میان برنامه‌های تلویزیونی و… به شکلی بسیار تاثیرگذار باعث شناخته شدن و پرطرفدار شدن یک برند تجاری می‌شود.

طراح گرافیک کیست؟

 

یک طراح گرافیک خوب کسی است که به بهترین شکل ممکن از طریق عکاسی، تایپوگرافی، تصویرسازی و… با مخاطب خود ارتباط برقرار کند. این عمل انتقال مفاهیم از طریق عکس و تصویر می‌تواند توسط دست یا نرم افزارهای کامپیوتری انجام شود. در واقع طراحان گرافیک کسانی هستند که سعی می‌کنند یک شرکت تجاری را با استفاده از گرفتن تصاویر مختلف و ارائه آن به مخاطب به هدف خود نزدیک‌تر می‌کند.

طراحان گرافیک به وسیله‌ی دید وسیعی که دارند، دنیایی زیبا از یک شرکت تجاری برای مخاطبین آن برند خلق کرده و در راستای جلب اعتماد و رضایت آن‌ها تلاش می‌کند. در نهایت و به طور کلی، برای اینکه خدمات طراحی گرافیک توسط یک طراح گرافیک به بهترین شکل ممکن انجام شود، باید سه عمل زیر حتما انجام شود:

  • برنامه ریزی گرافیک
  • تولید خدمات گرافیکی
  • طراحی گرافیک

در آخر

با توجه به گسترش سلیقه‌های مختلف در بین مردم و تعدد شرکت‌های تجاری در زمینه‌های مختلف، خدمات طراحی گرافیک و در راستای آن تولید محتوای تصویری مثل ساخت تیزر، لوگو، کاتالوگ، پست اینستاگرامی، سایت و… از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یک طراحی گرافیک خوب در یک بیزینس، باعث تسریع روند رشد و البته ماندگاری آن در بین مردم می‌شود.

افراد زیادی وجود دارند که به دلیل علاقه‌ای که دارند، کار طراحی گرافیک را برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ مختلف در زمینه‌های متفاوت به شکل پروژه‌ای انجام می‌دهند و باعث رشد چشمگیر آن‌ها در مدت زمان بسیار کم می‌شوند. در نتیجه برای داشتن یک فعالیت تجاری موفق، انتخاب یک طراح گرافیک خوب و باسلیقه و همکاری با او، امری ضروری و تاثیرگذار است.