خدمات تولید محتوا

ایجاد یک فرآیند تولید محتوای منظم و اصولی برای بقا در دنیای آنلاین ضروری است. هر شکلی از محتوا شامل محتوای متنی، محتوای صوتی، محتوای تصویری و …، معرفی از کسب و کار شما خواهد بود و زمینه های بازاریابی درونگرا را به شکلی موثر رقم خواهد زد.

اگر صاحب مشاغل هستید، می دانید که محتوای عالی کلید همه تعاملات آنلاین شما خواهد بود.

خدمات تولید محتوا

طراحی رابط کاربری

موشن گرافیک

ادمینی شبکه های اجتماعی

قالب شبکه های اجتماعی

تولید محتوای صوتی

طراحی لوگو

۳۳۳
قیمت تولید محتوا چطور تعیین می شود؟

قیمت تولید محتوا با توجه به ماهیت وب سایت، میزان سختی و وضعیت رقبا تعیین خواهد شد.

آیا موفقیت در تولید محتوا تضمینی است؟

موفقیت در تولید محتوا در چند مرحله به سرانجام رسیده و با استفاده از تاثیرگذارترین و اصولی ترین تکنیک ها، به شکلی تضمین شده خواهد بود. در نظر داشته باشید که یک محتوا، ثابت نمانده و نیازمند به روز رسانی های پیوسته خواهد بود.

پیارینو از چه روشی برای تولید محتوا سایت استفاده می کند؟

در پیارینو با دریافت اطلاعات جامع و تحقیق و آنالیز رقبا، بهترین تولید محتوا مبتنی بر الگوریتم های روز گوگل و نیاز مخاطب + به کار بردن ابزارهای موثر در رتبه بندی محتوا، ارائه خواهد شد.

چرا باید به تولید محتوا وب سایت اهمیت بدهیم؟

وب سایت بدون تولید محتوا، اثربخشی نخواهد داشت و نمی توان نرخ تبدیل لازم را از فعالیت آن به دست آورد. تولید محتوا به عنوان اصلی ترین ابزار بازاریابی درونگرا در فضای اینترنت به کار گرفته می شود.

اهداف تولید محتوا کدامند؟

اهداف تولید محتوا شامل دریافت بازدید و ورودی بیشتر، نگه داشتن مخاطب در صفحات وب سایت و در نهایت به دست آوردن رتبه های بالاتر در نتایج موتور جستجو خواهد بود.

الزامات تولید محتوا حرفه ای چیست؟

الزامات تولید محتوا حرفه ای شامل شناخت کامل مخاطب و بازار هدف، شناخت کسب و کار و برند مالک وب سایت، تسلط کامل بر الگوریتم های گوگل و مهارت نویسندگی و تالیف است.

چرا به تولید محتوا نیاز داریم؟

تولید محتوا معرفی کننده کسب و کار، محصول، خدمات و هر آن چیزی است که می خواهید به مخاطب و بازار هدف خود عرضه کنید. بدون تولید محتوا متنی، صوتی و تصویری، وب سایت امکان رشد نخواهد داشت.

تولید محتوا شامل چه مراحلی می شود؟

تولید محتوا شامل برنامه ریزی برای کلمات کلیدی، تحقیق و بررسی و آنالیز رقبا، ساختار بندی و معماری متن، نگارش، ویراستاری، بارگزاری و انتشار خواهد بود.

همه چیز با یک برنامه‌ریزی دقیق و حرفه‌ای شروع می‌شود!

برای آنکه مطمئن شوید در مسیر درستی قرار دارید و پول و زمان شما در بهترین حالت ممکن هزینه خواهد شد، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی شروع کنید. با به کار بردن بهترین طراحی سایت، می توانید بهترین تجربه کاربری را به مخاطبان خود ارائه داده و حضور دائمی آن ها در صفحات وب سایت خود را به دست بیاورید.

مطالب مرتبط

فرم ثبت درخواست ربات واتساپ

13 نکته برتر در زمینه بازاریابی محتوا … همیشه!

چه یک وبلاگ نویس فصلی با بازدید بالا باشید و چه یک تازه وارد تازه وارد با یک وبلاگ کوچک کاملاً جدید، در این 13 نکته و استراتژی توصیه های عملی بسیاری را پیدا خواهید کرد که می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید.

 1. فقط بهترین مطالب خود را منتشر کنید – و با ثبات باشید

با تولید محتوای بسیار زیاد ، رقابت در به اصطلاح “اقتصاد توجه” امروز هرگز شدیدتر نبوده است. به همین ترتیب ، بسیار مهم است که شما فقط بهترین مطالب ممکن را منتشر کنید ، یا احتمالاً نمی توانید به موفقیت امیدوار باشید. بهتر است هر هفته یک پست عالی منتشر کنید تا پنج پست متوسط ​​در هفته.

شما نه تنها باید نوار کیفیت را فوق العاده بالا تنظیم کنید ، بلکه باید به استاندارد خود (یا بیش از حد) خود ادامه دهید. این حتی برای باتجربه ترین تیم های تولید محتوا نیز می تواند یک چالش باشد ، اما در ایستادگی در برابر جمعیت فزاینده و شنیدن صدای شما ضروری است. بپذیرید که تولید محتوای استثنایی به زمان ، تلاش و هزینه نیاز دارد – و هیچ میان بری وجود ندارد.

 1. موفقیت محتوای خود را با داده ها ارزیابی کنید

یکی از اشتباهات رایج در مورد بازاریابی محتوا این است که به سادگی با انتشار پست های وبلاگ، کسب و کار شما به طرز جادویی رونق می گیرد و در محاصره ارتش های مشتاق آینده نگر قرار می گیرید که برای هر چیزی که می فروشید سر و صدا می کنند. متأسفانه، این به ندرت اتفاق می افتد. بازاریاب های محتوای هوشمند فقط محتوای عالی تولید نمی کنند، بلکه می دانند چگونه نتایج تلاش های خود را بسنجند.

برخی از وبلاگ نویسان راضی هستند که به تعداد اشتراک های اجتماعی آخرین پست خود نگاهی بیندازند و بر اساس آن در مورد موفقیت خود قضاوت می کنند. با این حال، حتی بیشترین پست وبلاگ نیز ممکن است در رسیدن به اهداف تجاری شما کوتاه باشد. می خواهید محتوای شما واقعاً به چه نتیجه ای برسد و چگونه آن را اندازه گیری می کنید؟

آنچه را که می خواهید محتوای شما انجام دهد ، بسیار مهم است که ارزیابی عملکرد محتوای خود را با استفاده از تجزیه و تحلیل و سایر روش های داده محور انجام دهید – در غیر این صورت می توانید وقت و هزینه خود را برای محتوایی که کاری برای تجارت شما انجام نمی دهد، هدر دهید. برای برخی ، موفقیت در ترافیک کلی با استفاده از Google Analytics قابل اندازه گیری است. برای دیگران ، اشتراک های اجتماعی یا “معیارهای توجه” مانند عمق پیمایش ممکن است مهم تر باشند ، معیاری که با ابزاری مانند Chartbeat قابل اندازه گیری است.

با این حال – و هر اندازه ای – که اندازه گیری می کنید، مطمئن باشید که در واقع عملکرد محتوای خود را به طور مداوم ارزیابی می کنید تا اطمینان حاصل کنید که زمان و پول شما به طور عاقلانه و موثر استفاده می شود.

 1. محتوای خود را دوباره مرور کنید

تولید بهترین محتوا به زمان، تلاش و مهارت نیاز دارد. حتی اگر بهترین محتوای خود را رایگان (که باید باشید) می دهید ، به این معنی نیست که نمی توانید از محتوای خود بازده بیشتری دریافت کنید. به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل از یک قالب به چندین قالب دیگر استفاده می کنند.

به آخرین پست وبلاگی که منتشر کردید فکر کنید که عملکرد بسیار خوبی داشت. آیا به دلیل داشتن منبع با ارزش و همیشه سبز، مورد توجه خوانندگان قرار گرفت؟ آیا این به مخاطبان شما چیزی ارائه داده است که در هیچ جای دیگری نتوانند پیدا کنند؟ پس از آن احتمالاً به عنوان یک راهنمای قابل دانلود خوب عمل می کند. به همین ترتیب ، برخی از پست های وبلاگ ممکن است برای انفجار ایمیل یا یک وبینار زنده مناسب باشد. با وجود این که محتوای خود را دوباره استفاده کنید ، مطمئن شوید که از سرمایه گذاری تولید محتوای خود ارزش خود را دریافت می کنید.

 1. از بهترین عناوین خود در تبلیغات PPC استفاده مجدد کنید

اگر یک کمپین PPC را اجرا می کنید و محتوا تولید می کنید، باید در نظر داشته باشید که عناوین با عملکرد عالی را نیز در نسخه تبلیغات خود قرار دهید. اگر یک عنوان به شدت مورد توجه خوانندگان شما قرار گیرد، احتمالاً متنوعی از آن به شدت مورد پسند خریداران احتمالی قرار خواهد گرفت.

اگر به آن فکر کنید، کپی و محتوای آگهی PPC از همان “قلاب” های مشابه، مانند یک زاویه جذاب احساسی، افعال قوی و مزایای قابل درک برخوردار است. از نظر طول نیز مشابه هستند (یا باید باشند) – تبلیغات AdWords و Bing در تبلیغات خود دارای محدودیت شخصیت اجباری هستند که تبلیغ کنندگان چاره ای جز دنبال کردن ندارند، در حالی که عناوین کوتاهتر از شش کلمه از نظر محتوا به شدت اجرا می شوند.

اگر اخیراً یک پست وبلاگ، وبینار یا مقاله سفید از انتظارات شما فراتر رفته است، آزمون A / B را انجام دهید تا ببینید آیا عملکرد آن به اندازه تبلیغات قوی است. برای بررسی نکات بیشتر درباره اینکه چگونه می توانید محتوای خود را بیشتر کنید، به این پست وبلاگ در مورد چگونگی فکر کردن مانند یک بازاریاب محتوا برای PPC مراجعه کنید.

 1. بپذیرید که همه مطالب برای گفتن یک داستان ندارند

یکی از بزرگترین آزارهای حیوانات خانگی من در مورد صنعت بازاریابی محتوا، تمرکز بر قصه گویی است. من را اشتباه نگیرید – من کاملاً عقیده دارم که قصه گویی مهارت مهمی برای اشتیاق (و حتی باتجربه) بازاریابان محتوا برای پرورش است و قصه گویی با نام تجاری یکی از موثرترین راه ها برای دستیابی به مشتریان جدید احتمالی با پیام شماست.

با این حال، این بدان معنا نیست که همه محتوا داستان سرایی است، یا اینکه همه بازاریابان محتوا قصه گو هستند.

همه مطالب نباید داستانی را بیان کنند. گاهی اوقات ، یک پست ساده وبلاگ که در خدمت یک هدف باشد و ارزش خوانندگان شما را فراهم کند، کافی است. اغلب اوقات ، افرادی که بیشترین (و بلندترین) را در مورد داستان سرایی در بازاریابی محتوا صحبت می کنند ، کسانی هستند که یا این کار را انجام نمی دهند، یا آن را درک نمی کنند. به این افراد گوش ندهید و اگر قصه گوی طبیعی نیستید نگران نباشید – این به شرط موفقیت در بازاریابی محتوا نیست.

اگر این همان چیزی است که بیشترین معنا را برای محتوای شما دارد، از گفتن داستان اجتناب نکنید، اما به دنبال تبلیغ این موضوع نباشید که هر یک از مطالب باید یک روایت جذاب و پیچیده باشد – این درست نیست.

 1. جسور باشید و صدای ذهن خود را در متن بگویید (مخصوصاً وقتی دیگران جرات ندارند)

یکی از بزرگترین چالشهای پیش روی بازاریابان محتوا، رقابت و غلبه بر حجم گسترده محتوای تولید شده است. با به معنای واقعی کلمه میلیون ها پست وبلاگ که هر روز منتشر می شود، شنیدن صدای شما از سونامی محتوای (ضعیف نوشته شده ، بی فایده) می تواند یک کار تقریبا غیرقابل حل باشد – مگر اینکه موضعی را بگیرید که هیچ کس حاضر به اتخاذ آن نباشد.

بنابراین بسیاری از محتوای تولید شده (به ویژه در صنایع گره خورده مانند بازاریابی دیجیتال) صرفاً طوطی ها هستند و عقاید و نظرات تعداد معدودی را جبران می کنند. به همین دلیل خوانندگان به سرعت از محتوای خود حساس می شوند – اگر صدها وبلاگ وجود دارد که همه چیزهای یکسانی را بیان می کنند ، چرا خوانندگان باید وقت خود را صرف مصرف این مطالب کنند؟ این همان چیزی است که تولید محتوای متضاد را بسیار قدرتمند می کند.

موضع گیری نامطبوع، صحبت کردن با دیگران در مورد دیگران و معاشقه با جنجال می تواند یک استراتژی موثر در محتوای شما باشد. مطمئناً باید مراقب باشید که بخاطر خود آزار ندهید و منکر آن نشوید، اما جرات داشته باشید جسور باشید و حرف خود را بزنید. اگر هیچ چیز دیگری نباشد، خوانندگان شما به صراحت از صمیمیت شما قدردانی خواهند کرد. علاوه بر این، شما احتمالاً با تکرار گفته های دیگران بسیار معتبرتر از آنچه صدا می کنید صدا و ظاهر خواهید شد.

 1. با محتوای خود به دنبال کلمات کلیدی خاص بروید

در جهانی ایده آل ، نگران SEO نباشیم. ما می توانیم پست های وبلاگ بصیرت آمیز ، قابل تأمل درباره موضوعات انتخابی خود را منتشر کنیم و مخاطبان آنلاین زیادی را پیدا کنیم که مشتاق هستند از تجربه ما بیاموزند و هر آنچه را می فروشیم خریداری کنند.

بدیهی است که ما در آن دنیا زندگی نمی کنیم و باید به فکر سئو باشیم.

برخی از کارشناسان محتوا طرفدار رویکرد “بدون کلمات کلیدی” به محتوا هستند. انتشار محتوایی که قبل از هر چیز منافع خواننده را تأمین می کند و به هیچ عنوان به عنوان هدف “کلمات کلیدی” ناپسند نیست. باز هم، این در یک دنیای ایده آل عالی است، اما یک جنگل است که در آنجا وجود دارد – اگر به هدف قرار دادن کلمات کلیدی فکر نمی کنید، می توانید شرط بندی کنید که رقبای شما چنین هستند. به همین دلیل پرداختن کلید واژه های خاص با محتوای شما قبل از تولید ، هزینه دارد.

موضوعی به عنوان گسترده و پیچیده به عنوان هدف قرار دادن کلمات کلیدی برای SEO بسیار فراتر از محدوده این پست است ، بنابراین من سعی نمی کنم آن را در اینجا متراکم کنم. کافی است بگویم که قبل از نشستن برای نوشتن پست وبلاگ یا تولید هر نوع محتوای دیگر ، باید به کلمات کلیدی که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید فکر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی هدف قرار دادن کلمات کلیدی با محتوای خود (و چگونگی بهینه سازی محتوای خود برای گرفتن عکس بهتر در رتبه بندی بالا) ، این پست را در نکات وبلاگ نویسی بررسی کنید.

 1. از داده های خود پشتیبان تهیه کنید

در فضای رسانه های دیجیتال امروز، جلب اعتماد سخت است. با کمترین دقت در بررسی واقعیت و روزنامه نگاری، می توان فهمید که چرا بسیاری از خوانندگان از پذیرفتن “حقایق” به عنوان یک حقیقت سرد و سخت بی میل شده اند. به همین دلیل پشتیبان گیری از ادعاهای خود با داده ها بسیار مهم است.

استفاده از داده در محتوای شما باید به اندازه نگارش آن باید امری طبیعی و عادی باشد. اگر نکته ای را بیان کردید، برای تهیه نسخه پشتیبان از آن، آمار و حقایقی را درج کنید. به همین ترتیب ، اگر برای بیان نکته ای از داده ها استناد می کنید، حتماً آنها را به طور مناسب ذکر کنید و در صورت امکان، پیوندی به منبع اصلی را در آن قرار دهید. به هر حال، شما نمی خواهید شخص دیگری از داده های شما در محتوای خود استفاده کند بدون اینکه کلاه خود را به تحقیق خود بپردازد، درست است؟

 1. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما صدای برند شما را منعکس می کند

بازاریابی محتوا یکی از بهترین راه ها برای توسعه و اصلاح “صدای” نام تجاری شماست. با این حال، حتی مشاغل بزرگ با بودجه کافی و تیم های محتوای اختصاصی نیز می توانند در شناسایی و تعریف واقعی صدای برندشان به خصوص هنگام کار با تیم های بزرگتر تلاش کنند.

اطمینان از تداوم صدای برند، به ویژه در تیم های بزرگتر، می تواند یک چالش باشد. این امر نیاز به بررسی مداوم استانداردهای تحریریه دارد تا اطمینان حاصل شود که هم کیفیت و لحن مطابقت دارد و هم سطح بالاتری از وبلاگ و محتوای شما به طور کلی. با این حال ، اگرچه توسعه صدای مارک از طریق محتوا می تواند چالش برانگیز باشد، اما قطعاً قابل تأمل است.

برای هر پست، درباره چگونگی پیشرفت و توسعه صدای برند خود سوال کنید. آیا این نوشتار ارزش های شرکت شما را منعکس می کند؟ لحن در مورد اینکه تجارت با شما چگونه است چه می گوید؟ صدای برند شما صادقانه است ، یا اجباری و مصنوعی؟ اینها همه سوالاتی است که می تواند به شما کمک کند صدای مارک خود را کنترل کرده و پیام خود را از طریق محتوا اصلاح کنید. با پاسخ دادن به این سوالات (و اصلاح دوره در صورت لزوم)، تجربه منسجم تری را به عنوان یک مارک برای مخاطبان خود فراهم خواهید کرد، چیزی که همه وبلاگ ها باید به آن علاقه مند شوند.

4. از سایر وبلاگهای شرکت کپی نکنید

در گذشته، من با چندین مشتری کار کرده ام که از من خواسته اند وبلاگ شرکتی خود را “جذاب” و جذاب تر کنم. در چنین مباحثی، مدیران محتوای شرکتی اغلب به وبلاگهای وبلاگ نویسان نفوذی با نفوذ اشاره می کنند که تعداد زیادی خواننده وفادار را به عنوان مثالی برای هدایت وبلاگ خود در نظر گرفته اند.

خواه وظیفه شما این است که یک وبلاگ شرکتی بیمار را اصلاح کنید یا یک وبلاگ را از ابتدا راه اندازی کنید، برای الهام بخش کردن به سایر وبلاگ های شرکت نگاه نکنید. مطالعه کنید که چگونه افراد پشت محبوب ترین و تأثیرگذارترین وبلاگها در وب، مخاطبان خود را ایجاد کرده اند و به جای آن از این استراتژی ها الگوبرداری کنید. خوانندگان شما از شما بخاطر آن تشکر می کنند – و برای اطلاعات بیشتر برمی گردند.

 1. مهارت های نوشتاری خود را مرتبا بهبود بخشید

یکی از سوالاتی که بیشتر از همه از من سال می شود این است: “چگونه می توانم نویسنده بهتری شوم؟” از نظر بسیاری از تولیدکنندگان محتوا، کمبود تجربه یا اعتماد به نفس بزرگترین مانع در سر راه آرزوهایشان است و هیچ چیز بدتر از این نیست که به مردم بگویید فقط به آن پایبند باشند در امیدهای مبهم که مهارت نوشتن آنها بهبود می یابد.

مدتی است که به صورت حرفه ای وبلاگ نویسی می کنم و اگرچه به توانایی های خود اطمینان دارم، اما همیشه سعی در بهبود و جستجوی مشاوره و کمک از متخصصان دارم. نوشتن، مانند بسیاری از مهارت ها، کاردستی است که می توانید همیشه پیشرفت کنید. با خواندن مطالبی که ممکن است به طور معمول مطالعه نکنید، به طور گسترده تر و گسترده تر مطالعه کنید (و بله ، منظور من کتابهای واقعی و صادقانه نسبت به خدا است، نه فقط وبلاگ ها) هر روز بنویسید – بله، هر روز، حتی اگر فقط صد کلمه یا همین حدود باشد. در تعالی خود بی امان باشید و به حد متوسط ​​نپردازید.

حتی اگر می دانید وقتی صحبت از محتوا می شود چه می کنید، هرگز راضی نباشید. تلاش کنید مهارت های نوشتاری خود را به حد مجاز برسانید – سپس حتی دورتر بروید. هرچه زمان و تلاش بیشتری برای تقویت مهارت های نوشتاری خود بگذارید، خوانندگان بیشتری جذب خواهید کرد.

 1. به سوالات پیچیده با محتوای خود پاسخ دهید

پیش از این ، ما در مورد ارزش هدف قرار دادن کلمات کلیدی خاص با محتوای شما بحث کردیم. اگر قبلاً این کار را انجام داده اید، احتمال اینکه تعداد مشخصی از اصطلاحات ساده کلمات کلیدی را که به کسب و کار شما مربوط هستند را هدف قرار دهید (بسیار خوب است) بسیار خوب است. اگرچه هنوز یک استراتژی ارزشمند برای پیگیری است، اما پس از رتبه بندی برای جستجوی پیچیده می توانید بازدهی بیشتری داشته باشید ، یعنی رتبه بندی در Google Featured Snippet – یا همانطور که دکتر پیت میرز می گوید ، موقعیت صفر.

Google Featured Snippet برخی از پرطرفدارترین املاک و مستغلات در صفحه نتایج موتور جستجو است. اگر محتوای شما با حضور در بخش ویژه به یک سوال پیچیده پاسخ دهد، نه تنها می توانید تعداد زیادی مراجعه به سایت خود داشته باشید، بلکه می توانید از نظر تخصص موضوعی به برند خود توجه ویژه ای داشته باشید. اعتماد کاربر به محتوای تبلیغ شده در قطعه ویژه بسیار زیاد است، به این معنی که اگر Google محتوای شما را برای پاسخ به یک سوال پیچیده انتخاب کند، برند شما پیروز خواهد شد.

 1. بازاریابی مجدد محتوا را شروع کنید

وقت و تلاش زیادی برای تولید محتوا صرف می شود، فقط برای این که یک پست وبلاگ شما را تکمیل سازد. همراه با هزینه های واقعی تولید محتوا، این بازده ضعیف سرمایه گذاری (که بعضاً اجتناب ناپذیر است) است که ارزش محتوای تازه واردان را برای تجارتشان منصرف می کند – مغالطه ای که حتی شرکت های بزرگتر و بازاریاب های باتجربه می توانند از آن بخرند. با این حال، یک روش مطمئن وجود دارد که مطمئن شوید افراد بیشتری محتوای شما را می بینند، با آن ارتباط برقرار می کنند و به آن پاسخ می دهند و این بازاریابی مجدد محتوا است.

همانطور که (امیدوارم) برای به حداکثر رساندن تأثیر خود در بازاریابی مجدد در مبارزات انتخاباتی خود از بازاریابی مجدد استفاده می کنید، می توانید از بازاریابی مجدد برای جلب توجه بیشتر به محتوایی که تولید می کنید استفاده کنید. ابتدا مخاطبانی را تعریف می کنید که می خواهید محتوای خود را مجدداً بازاریابی کنید، سپس بازدیدکنندگانی را که به سایت شما می آیند برچسب گذاری می کنید تا بعداً با استفاده از تبلیغات بنر در Google Display Network بتوانید برای آنها بازاریابی مجدد کنید. این منجر به آگاهی بیشتر از برند و – امیدوارم – تعامل بیشتر با محتوایی که برای تولید آن وقت و تلاش زیادی صرف کرده اید ، شود.