3d مپینگ

اصطلاح تابش نور به تصاویر غیر هم سطح را فناوری 3d مپینگ می گویند.  3dمپینگ ) (3d mapping یک فناوری نوین و پیشرفته است که به کمک آن می توان اشیاء و سطوح مختلف را با طرح های سه بعدی به سطوح نمایش ویدئویی تبدیل کرد و یا تصاویر مرتبط را همراه با نور و صدا تلفیق کرد و به نمایش سه بعدی گذاشت. در این تکنولوژی می توان تصاویر را با چشم بدون نیاز به عینک سه بعدی دید که تاثیر حسی عمیقی روی مخاطبین میگذارد. از فناوری 3d مپینگ برای انجام کارهای خلاقانه استفاده می شود، زیرا این فناوری ترکیبی از تصاویر، نور و صدا است که تمامی حواس را در بر دارد. این فناوری بر روی هر جسم یا دیوار یا هر سطح غیر همسطح قابلیت اجرا دارد که توسط نورپردازی پروژکتوری فیلم یا تصویر قابلیت اجرا دارد. 3d مپینگ کاربردهای متنوع و زیادی دارد از جمله در بخش تبلیغات و معرفی محصولات به روش های نوین در سطح شهر، بر روی نماهای ساختمان ها، در رستوران ها، گالری ها، تالارها، نمایشگاه ها، بر روی لوگو، محصولات، همایش ها و سمینارها می توان نام برد. نمونه هایی از تری دی مپینگ که در ایران انجام شده است می توان به تری دی مپینگ در کشتی یونانی، تری دی مپینگ در مرکز خرید آرمان در مشهد و تری دی مپینگ در سیمرغ سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر اشاره کرد.

تری دی مپینگ در حوزه روابط عمومی میتواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد. با اجرای یک مپینگ جذاب در محیط های پر بازدید، روابط عمومی میتواند به خوبی پیام خود را به جذاب ترین شکل ممکن و تاثیر گذاری حسی  با بهره برداری از تکنیک های صوتی و تصویری فضایی متفاوت به مخاطب انتقال دهد.

فناوری تری دی مپینگ پیچیدگی و ظرافت های خاص دارد که برای اجرای آن باید از افراد متخصص و با تجربه استفاده کرد تا امکان رسیدن به نتیجه ای باکیفیت و مطلوب فراهم شود. ما در آژانس تخصصی روابط عمومی پی آرینو افراد با تجربه و متخصص را کنار هم جمع کردیم تا برای شما بهترین کیفیت را رقم بزنیم. پی آرینو با بهره برداری از متخصصان و کارشناسان در تلاش  است  با اجرای  پروژه های نورپردازی سه بعدی در راستای معرفی و تبلیغ محصولات و فعالیت های حوزه روابط عمومی  زمینه را برای توسعه فعالیت های ارتباطی شما فراهم سازد.

ویژگی های 3D مپینگ در پیارینو

اجرای 3d مپینگ روی لوگو

ما با اجرای پروجکشن مپینگ ( 3d مپینگ) بر روی لوگو یا آرم و برند تجاری شما به معرفی هر چه بهتر آن و ارتقاء برندینگ کسب و کار شما کمک می کنیم.

نورپردازی سه بعدی نما

اجرای نورپردازی سه بعدی نمای ساختمان یکی از فناورهای نوین مپینگ می باشد . که ما این تکنولوژی را با ترکیب چند پروژکتور و با بکارگیری نرم افزارهای مخصوص انجام می دهیم . به این صورت از تکنیک 3d مپینگ که به طور خاص برای یک سطح ساختمانی مشخص طراحی و برنامه ریزی می کنیم و تصاویر سه بعدی با طرح داستانی مشخصی می سازیم و با هماهنگی نور و صدا و موسیقی در مدت زمانی کوتاه و مختصر یک اثر هنری را تولید می کن

فرم ثبت نام

 

[contact-form-7 id=”4219″ title=”فرم ثبت نام رویداد”]

آخرین مطالب مرتبط

آخرین مطالب مرتبط