تبلیغات آفلاین

روش های سنتی تبلیغات به نحوی یار غار و همراه همیشگی روابطر عمومی ها محسوب می شوند زیرا که در جوامع در حال توسعه نمی توان همه چیز و همه کس را در فضای انلاین در نظر گرفت و باید مخاطبانی که هنوز اعتماد لازم به فضای مجازی را ندارند و رادیو ، تلویزیون، روزنامه ها،بیلیوردهای تبلیغاتی و از همه مهمتر همایش ها و نمایشگاهها (ارتباط رودر رو) را قابل اطمینان می دانند را با این روش جذب کرد.

تمامی کسب و کارها از کسب و کارهای کوچک گرفته تا برند های بزرگ، می توانند از خدمات تبلیغات آفلاین استفاده کنند و برای آنها بسیار نتیجه بخش است. پیشنهاد برای کسب و کارهای کوچک و استارت آپ ها استفاده از تبلیغات آفلاین در روزنامه‌های محلی و آگهی‌های کاغذی است و برای کسب و کارهای بزرگ و برند های معروف استفاده از بیلبوردها، آگهی‌های تلویزیونی و رادیویی است. از دیگر روش های تبلیغات آفلاین می توان به شرکت در رویدادهای مهم مانند همایش ها، نمایشگاه های محلی یا بزرگ و یا تبلیغات محیطی در آن ها اشاره کرد. اسپانسر شدن برای تیم های ورزشی یا برنامه های تلوزیونی، چاپ کارت ویزیت و بنر، چاپ تراکت، تبلیغات محلی و ارائه هدایای تبلیغاتی مثل تقویم و سر رسید های برندها، از انواع تبلیغات آفلاین است.

ویژگی های تبلیغات آفلاین

ارائه یک تبلیغ حرفه ای نیازمند خلاقیت و دانش و ایجاد ارتباط موثر با مخاطب هدف است که مجموع همه این مهارت ها را در آژانس تخصصی روابط عمومی پیارینو  می توانید بیابید و در ذهن مخاطبان خود ماندگار شوید و باعث اثر گذاری چشمگیر در فروش محصولات و خدمات خود شوید.

تنوع بسیار بالا

با روش‌های تبلیغاتی بسیار متنوع که ازطریق آن‌های می‌توانیم بدون نیاز به کامپیوتر یا اینترنت به مخاطبان دسترسی داشته باشیم.

خلاقیت

ما از روش های کلیشه ای برای تبلیغات افلاین استفاده نمی کنیم. راه هایی که برای جذب مخاطب در این نوع به کار می بریم، نتایج شگفت انگیزی را برای شما فراهم می کند که حتی فکرش هم نمی کنید !

فرم ثبت نام

 

[contact-form-7 id=”4219″ title=”فرم ثبت نام رویداد”]

آخرین مطالب مرتبط