چیستی آرشیو سازی

آرشیو سازی چیه و چرا باید استفاده کنیم ؟

سازمان ها و شرکت های بزرگ و کوچ هر روزه در حال تولید محتوا و انتشار در فضای آنلاین و آفلاین هستند. ولی آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که با حجم عظیم محتواهای تولیدی سالیان قبل چه باید کرد؟

آرشیو سازی

پاسخ سوال ؟

برای پاسخ به این سوال باید در ابتدا با اهمیت سند آشنا شویم. هر محتوایی اعم از متنی، صوتی یا تصویری برای سازمان شما یک سند به شمار می آید. شاید در زمان تولید آن محتوای خاص خیلی به نظر جدی نیاید ولی بعد از چندسالی حتما سند مربوطه دارای اهمیت می شود. در نظر بگیرید سه سال قبل ویدیوی از مدیران اسبق سازمان یا فعالیت های آن زمان تهیه شده که در حال حاضر دیگر هیچکدام از افراد حاضر در فیلم در قید حیات نیستند. در صورتی که کارشناسان سازمان شما در روابط عمومی فکر چنین روزی را کرده باشند و ضمن مستندسازی فعالیت ها، به آرشیو و دسته بندی محتواها پرداخته باشند، شما کار سختی پیش رو ندارید.

فرم ثبت درخواست

 

[contact-form-7 id=”4219″ title=”فرم ثبت نام رویداد”]

. امروزه نرم افزارهای زیادی به صورت رایگان و غیره رایگان در حوزه آرشیوسازی تولید شده که کار را برای مدیران و کارشناسان حوزه روابط عمومی بسیار راحت کرده است. آژانس روابط عمومی پیارینو با تجربه چند ساله در حوزه راه اندازی مرکز اسناد، آرشیوسازی سازمانی و بخش های سمعی و بصری واحدهای روابط عمومی آماده خدمت رسانی به سازمان ها، شرکت ها و ادارات کشور است

وبلاگ

آخرین مطالب مرتبط