شبکه های اجتماعی

امروزه پر مخاطب ترین حوزه در فضای مجازی شبکه های اجتماعی است. دنیایی جذاب که به بهترین وجه تکمیل کننده دنیای ارتباطات گروهی و اجتماعی شده است. شبکه های اجتماعی با ایجاد فضایی تار عنکبوتی روابط عمومی و ارتباطات را آغاز می کنند. شبکه های اجتماعی در روابط عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردارند. آن ها با ایجاد گره های ارتباطی جدید و رشد شبکه های ارتباطی جامعه ای بزرگ را شکل می دهند. این جامعه بزرگ را اصطلاحا فضای مجازی می نامند اگرچه نامیدن فضای مجازی برای شخصیت های حقیقی با رابطه های واقعی کمی عجیب به نظر می رسد ولی در علوم روابط عمومی به این نام شناخته می شود.

شبکه اجتماعی چیست ؟

شبکه اجتماعی یک بستر کامل اطلاع رسانی و قابل کنترل برای یک تیم روابط عمومی فراهم می کند تا بتواند مخاطبان خود را انتخاب کند، آن ها را تحلیل نماید، محتوای مناسب برایشان تولید کند و در نتیجه پیام سازمان و یا کسب و کار خود را به آن ها منتقل کند. یک تیم روابط عمومی خوب تلاش می نماید تا مخاطبین هدف خود را با استراتژی های دقیق شناسایی کند تا بتواند شبکه ای از ذینفعان و مشتریان برای سازمان متبوع ایجاد نماید.

شبکه های اجتماعی با کاربرانی از سنین مختلف، نژادهای گوناگون و علاقه مندی ها و سطح فرهنگی، اجتماعی متفاوت دنیایی با امکانات ویژه را برای روابط عمومی سازمان ها، شرکت ها و کسب و کارهای گوناگون ایجاد کرده است تا با بهره گیری مناسب از این فضا بتوانند بهره وری سازمان و شرکت خود را چند برابر کنند.

ما در آژانس روابط عمومی پیارینو  با ایجاد تیم های تخصصی در حوزه های تدوین استراتژی شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، بازاریابی محتوا و انتشار محتوا آماده خدمت رسانی به سازمان ها و کسب و کارهای مختلف است

ویژگی های خدمت شبکه های اجتماعی در پیارینو

جذب مخاطب و مشتریان
مدیریت یکپارچه وتحلیل کسب وکار
بهبودهمکاری تیمی وسازمانی
گسترش نفوذ در دنیای دیجیتال

فرم ثبت درخواست

 

[contact-form-7 id=”4219″ title=”فرم ثبت نام رویداد”]