بهترین سایت ها برای دانلود رایگان لوگو

بهترین سایت ها برای دانلود رایگان لوگو

هر کسب‌وکاری نیاز به ایجاد هویت مستقل دارد و یکی از مراحل ایجاد هویت طراحی لوگو است. لوگو می‌تواند یک تصویر ماندگار در ذهن مشتریان ایجاد و به رشد و توسعه برند کمک کند. بسیاری از افراد برای صرفه‌جویی در هزینه به دنبال خدمات طراحی لوگو با هزینه کم یا به‌صورت رایگان هستند. در این مطلب شما را شناخته‌شده‌ترین وب‌سایت‌های طراحی و دانلود رایگان لوگو آشنا خواهیم کرد.

مقدمه

با رشد و توسعه تکنولوژی راه‌اندازی کسب‌وکارهای کوچک نیز رونق گرفت. حالا یک فرد در خانه با داشتن یک کامپیوتر ساده و آموزش چند مهارت می‌تواند کسب‌وکار خودش را داشته باشد. امروزه یک نفر به‌تنهایی می‌تواند یک برند را خلق و مدیریت کند. افراد و کسب‌وکارها تلاش می‌کنند تا هر روز رابطه‌ای بهتر و ماندگارتر با مشتریان و شرکای خود بسازند و برای دست یافتن به این مهم تمام سعی و کوشش خود را می‌کنند.

یکی از راه‌های ایجاد تصویر ذهنی و ماندگار شدن در ذهن کاربران و مشتریان داشتن یک لوگو و به‌تبع آن یک هویت مستقل است. لوگو می‌تواند یک تصویر اختصاصی از کسب‌وکار شما در ذهن مردم بسازد که توسط آن بدون نیاز به تبلیغات و توضیحات اضافه محصولات و ویژگی‌های خود را به مشتریان یادآوری کنید. لوگو می‌تواند مزیت‌های رقابتی شما را در قالب پیام‌های متنی و تصویری به مخاطب منتقل و شما را صاحب یک جایگاه مستقل در بازار کند. جلوگیری از کپی‌برداری، تأیید اصل بودن اجناس، خلق تصاویر زیبا و جذاب برای مخاطب و … از دیگر مزایای لوگو می‌باشد.

بهترین سایت ها برای دانلود رایگان لوگو

بسیاری از کسب‌وکارهایی که در ابتدای راه هستند و یا به هر دلیلی شرایط پرداخت هزینه‌های سنگین را برای طراحی لوگو را ندارند می‌توانند از طریق وب‌سایت‌های مختلف نسبت به دانلود رایگان لوگو اقدام کنند. این وب‌سایت‌ها معمولاً نمونه‌هایی را به‌صورت آماده در اختیار شما می‌گذارند که می‌توانید نام برند خود را با لوگو ترکیب کرده و درنهایت لوگوی مد نظر را دانلود کنید. خدمات طراحی لوگو در این وب‌سایت تقریباً رایگان است و البته استفاده از برخی امکانات شاید شامل هزینه شود. افرادی که تازه اقدام به راه‌اندازی کسب‌وکار خود کرده‌اند و بودجه زیادی در اختیار ندارند و یا افرادی که نیاز به لوگوهای خاص با طراحی پرهزینه ندارند می‌توانند از این مزیت استفاده کنند. در ادامه برخی از وب‌سایت‌های دانلود رایگان لوگو را معرفی می‌کنیم.

Canva Logo Maker

یکی از بهترین وب‌سایت‌ها برای طراحی و دانلود رایگان لوگو کانوا است. این پلتفرم که یکی از بهترین وب‌سایت‌های طراحی‌های گرافیک محسوب می‌شود، فضایی را در اختیار شما قرار داده تا به‌راحتی لوگو، کارت ویزیت و بنرهای تبلیغاتی و شبکه‌های اجتماعی خود را طراحی و سپس دانلود کنید. در این وب‌سایت امکان استفاده از خدمات بیشتر با پرداخت هزینه نیز میسر است اما بخش زیادی از امور کاملاً رایگان خواهد بود. از مزیت‌های مهم این وب‌سایت طراحی هم‌زمان لوگو، کارت ویزیت و سایر ابزار اداری و تبلیغاتی است که باعث یکدست شدن آن‌ها خواهد بود.

Free Logo Design

در این وب‌سایت‌های لوگوهایی به‌صورت آماده وجود دارد و شما ابتدا باید زمینه کاری خود را مشخص کنید و سپس از بین لوگوهای آماده یکی از آن‌ها را دانلود کنید. در این وب‌سایت امکان دانلود رایگان لوگو فقط برای سایز کوچک فراهم است و برای استفاده از خدمات طراحی لوگو به‌صورت کامل و دانلود نسخه با‌کیفیت می‌بایست هزینه طراحی را بپردازید. دقت داشته باشید از لوگوی کوچک نیز می‌توان استفاده کرد و همچنین آن را به‌آسانی در مقیاس‌های بزرگ و باکیفیت بازطراحی کرد.

Free Logo Design

UCraft

وب‌سایت یوکرافت درحقیقت یک مرجع برای طراحی سایت به‌صورت رایگان است که خدمات طراحی لوگو نیز ارائه می‌دهد. در این وب‌سایت شما می‌توانید از بین حدود ۲۰۰ هزار آیکون و نماد از پیش آماده، یک لوگو را انتخاب و تا حدی سفارشی‌سازی کنید و سپس نسبت به دانلود رایگان لوگو اقدام کنید. مهم‌ترین مزیت این وب‌سایت طرح‌های پرتنوع است که دست شما را برای انتخاب باز خواهد گذاشت.

Online Logo Marker

این وب‌سایت شباهت زیادی به وب‌سایت گرفیک اسپرینگ دارد که در زمینه طراحی‌های گرافیکی بسیار شناخته‌شده است. در وب‌سایت آنلاین لوگو مارکر شما در ابتدا باید آیکون اصلی و فونت را انتخاب و سپس زمینه شغلی و کسب‌وکار خود را به وب‌سایت اعلام کنید. همچنین امکان بارگذاری تصویر از کامپیوتر شخصی برای طرح اصلی لوگو نیز میسر است. در این وب‌سایت برخی از خدمات طراحی لوگو رایگان و بخشی دیگر با پرداخت هزینه خواهد بود. برای دانلود رایگان لوگو نیز تنها نیاز است یک حساب کاربری در این وب‌سایت بسازید و شروع به طراحی کنید.

Shopify

در این وب‌سایت ابزارهای زیادی از دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که برخی رایگان و برخی با پرداخت هزینه در دسترس خواهد بود. خوشبختانه بخش‌های مربوط به طراحی لوگو همچنان رایگان است. در این وب‌سایت شما می‌توانید نام برند خود را اعلام کرده و یک نماد به همراه رنگ و اندازه‌های مورد نیاز انتخاب کنید. سپس وب‌سایت به طور خودکار لوگو را طراحی و برای صندوق ایمیل شما ارسال خواهد کرد.

Logo Type Maker

لوگو تایپ میکیر جزو وب‌سایت‌هایی است که داده‌های بسیار زیادی را برای طراحی در اختیار شما قرار می‌دهد. از مزایای این وب‌سایت می‌توان به امکان ذخیره به‌صورت SVG و همچنین با اندازه 300DPI و با فرمت JPG و PNG و دانلود کاملا رایگان اشاره کرد. این وب‌سایت بخش‌های پریمیوم نیز دارد که با پرداخت حق‌اشتراک فعال می‌شود اما برای دانلود رایگان لوگو نیز امکانات خوبی در اختیار شما خواهد گذاشت.

Logo Type Maker

Zyro

در زیرو شما برای طراحی حتی به حساب کاربری نیاز نخواهید داشت و صرفاً با صفحه‌ای شامل ابزار طراحی روبه‌رو خواهید شد. در این وب‌سایت نام برند خود را تایپ کرده و سپس نماد دلخواه را انتخاب می‌کنید. نمادهای بسیار زیادی در این بخش در دسترس است و پس از نهایی شدن نماد می‌توانید نسبت به ایجاد تغییرات در لوگوی نهایی اقدام کنید. همچنین دانلود رایگان با فرمت PNG نیز برای کاربران میسر است.

Design HILL

این وب‌سایت خدمات زیادی را به‌صورت رایگان ارائه می‌دهد که طراحی لوگو نیز بخشی از آن است. شما می‌توانید علاوه بر طراحی لوگو، نسبت به ساخت عکس کاور برای شبکه‌های اجتماعی، تولید QR CODE و … اقدام کنید. شاید یک بار سر زدن به این سایت بتواند علاوه بر طرح لوگو بسیاری از نیازهای دیجیتال مارکتینگ و طراحی‌های شما را رفع کند.

Wlx Logo Marker

برای ساخت یک لوگو در وب‌سایت وی‌ال‌کس تنها به یک حساب کاربری نیاز دارید و برای ساختن حساب کاربری نیز فقط به یک ایمیل احتیاج دارید. این وب‌سایت در همان ابتدا با ارائه چند پرسش سلیقه و طرح لوگوی مورد نظر شما را مورد ارزیابی قرار می‌دهد و سپس لوگویی را به شما پیشنهاد خواهد کرد. پس از انتخاب لوگو فضایی در اختیار شما خواهد بود تا لوگو را شخصی‌سازی کنید. در این مرحله شما می‌توانید نام برند و حتی فونت را تغییر دهید. بسته به نوع لوگو دست شما برای تغییر رنگ نیز تا حد زیادی باز است. دانلود فرمت باکیفیت لوگو نیاز به پرداخت هزینه دارد اما می‌تواند ابعاد کوچک‌تر را دانلود کنید و یا برای ایده‌پردازی از این وب‌سایت استفاده کنید.

جمع‌بندی

وب‌سایت‌های مختلفی برای طراحی و دانلود رایگان لوگو وجود دارد که بسته به نیازتان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. یک لوگوی خوب می‌تواند به ارتقا سطح کسب‌وکار شما کمک کند و پیوندی عمیق بین شما و شرکا یا مشتریان برقرار سازد. پس با دقت و حوصله تمام وب‌سایت‌های ذکر شده را بررسی کنید تا بهترین لوگوی ممکن برسید زیرا لوگو تصویر شناسنامه کسب‌وکار شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *