چرا به اپلیکیشن موبایل نیاز داریم؟

با توجه به رشد میزان استفاده از دستگاه های گوشی های هوشمند، گوشی های هوشمند، جایگاه ویژه ای در زندگی بسیاری از کاربران دارند. 

بسیارند کاربرانی که به کامپیوتر و لپ تاپ دسترسی ندارند، اما امور مربوطه را با استفاده از گوشی هوشمند انجام می دهند. وب گردی، خرید های آنلاین و … اموری هستند که شما می توانید از طریق موبایل های هوشمند نیز انجام دهید. 

با توجه به میزان استفاده از گوشی های هوشمند و رشد استفاده از برنامه های موجود، کسب و کار ها در تلاشند تا اپلیکیشن موبایلی برای وبسایت خود نیز داشته باشند. چنین موردی، کمک می کند تا شما بتوانید به شکل ساده ای، محصولات و خدمات خود را از طریق اپلیکیشن موبایل نیز در اختیار کاربران قرار دهید.

بسیاری از کسب و کار ها، مخاطبین خود را از طریق اپلیکیشن خود و از طریق مراکز دانلود اپلیکیشن های موبایل مانند Google Play کسب کرده اند.

ما چه کار می کنیم؟

ما در پی آرینو، با تکیه بر تیم متخصصین خود، در تلاشیم تا کاربردی ترین اپلیکیشن های موبایل را با استفاده از بهترین و جدیدترین تکنولوژی های روز، پیاده سازی کنیم.

اپلیکیشن های پیاده سازی شده توسط متخصصی پی آرینو، قابل نصب بر روی سیستم عامل Android و IOS را داراست

انواع اپلیکیشن موبایل که توسط تیم پی آرینو قابل پیاده سازی است،
در ادامه آمده است:

اپلیکیشن فروشگاهی

وبسایت فروشگاهی خود را در قالب اپلیکیشن موبایل داشته باشید. تمامی امکانات فروشگاه شما، در اپلیکیشن در دسترس خواهد بود.

اپلیکیشن خبری

وبسایت خبری شما، به همراه تمام امکانات و جزئیات و با رابط کاربری مناسب به شکل یک اپلیکیشن موبایل در دسترس خواهد بود.

اپلیکیشن خدماتی

خدمات خاصی ارائه می دهید؟ اپلیکیشن شما به همراه وبسایت معرفی اپلیکیشن به همراه پنل مدیریت، جهت ارائه خدمات به کاربران، پیاده سازی می شود.

اپلیکیشن رستوران و هتل

پیاده سازی اپلیکیشن موبایل هتل یا رستوران شما، به همراه سیستم رزرواسیون و پرداخت آنلاین پیاده سازی می شود.

اپلیکیشن املاک

اپلیکیشن موبایل آژانس املاک خود را به همراه پنل مدیریت تحت وب جهت مدیریت آگهی ها و املاک، دریافت کنید.

پیشنهاد از شما

ما توانایی پیاده سازی ایده شما را داریم. هر جزئیاتی که مد نظرتان است، به ما بگویید، ما اپلیکیشن آن را به همراه وبسایت معرفی و پنل مدیریت تحت وب، آماده خواهیم کرد.

چرا به پنل تحت وب نیاز داریم؟

برای تبادل اطلاعات به صورت لحظه ای و مدیریت پرداخت ها و امکاناتی که در اپلیکیشن وجود دارد، یک پنل تحت وب نیز آماده شده و در اختیارتان قرار خواهد گرفت که به سادگی می توانید قسمت های مختلف اپلیکیشن و محتوای درون اپلیکیشن را مدیریت کرده و اطلاعات و محتوای داخل اپلیکیشن را بروزرسانی کرده و یا محتوای جدیدی را داخل اپلیکیشن منتشر کنید.

فرم ثبت درخواست

 

[contact-form-7 id=”4219″ title=”فرم ثبت نام رویداد”]

وبلاگ

آخرین مطالب مرتبط