12 علت نیاز کسب و کارها به سئو

نیاز کسب و کارها به سئو

نیاز کسب و کارها به سئو چطور درک می شود؟ سئو برای جستجو و مشاهده بیشتر نزد کاربران گوگل مهم است، اما ارزش واقعی بیشتری از آن را ارائه می دهد. در اینجا 12 دلیل وجود دارد که نیاز کسب و کارها به SEO است تا نام تجاری خود را به سطح بالاتری برسانند.

بسیاری از مارک ها و مشاغل می دانند (یا فکر می کنند می دانند) که برای ویژگی های دیجیتالی خود به SEO احتیاج دارند و مزایایی که از این کار سئو به نمایندگی از آنها به دست خواهند آورد.

SEO مطمئناً قابلیت جستجو و مشاهده کلی یک وب سایت را بهبود می بخشد ، اما چه ارزش واقعی دیگری ارائه می دهد؟ چرا سئو اینقدر مهم است؟

این 12 دلیل باید بدون در نظر گرفتن صنعت یا اندازه کسب و کار ، وضوح و شفافیت ارائه دهند که چرا مشاغل برای ارتقا نام تجاری خود به سطح بالاتری به خدمات سئو احتیاج دارند.

نیاز کسب و کارها به سئو

1. جستجوی ارگانیک اغلب منبع اصلی ترافیک وب سایت است

جستجوی ارگانیک بخش بزرگی از عملکرد وب سایت اکثر مشاغل و همچنین یکی از مولفه های مهم قیف خریدار است و در نهایت کاربران را مجبور می کند که یک تبدیل یا تعامل را انجام دهند.

همانطور که بازاریابان می دانند ، گوگل دارای بخش قابل توجهی از بازار جستجو نسبت به رقبایی مانند یاهو ، بینگ ، بایدو ، یاندکس ، DuckDuckGo و بسیاری دیگر است.

این بدان معنا نیست که همه موتورهای جستجو در نمایان بودن برند سهیم نیستند – بلکه – فقط این است که Google 75 درصد بازار جستجوی کلی را در اختیار دارد. این یک رهبر مشخص است و بنابراین رعایت دستورالعمل های آن مهم است.

اما 25 درصد باقیمانده بازار متعلق به موتورهای دیگر نیز بدیهی است که برای مارک ها نیز ارزشمند است.

گوگل ، پربازدیدترین وب سایت در جهان (و همچنین به طور خاص در ایالات متحده) ، همچنین محبوب ترین ارائه دهنده ایمیل در جهان است (با بیش از 1 میلیارد کاربر). نیازی به گفتن نیست که یوتیوب دومین موتور جستجو است.

ما می دانیم که اکثر مردم جهان که به اینترنت دسترسی دارند حداقل یک بار در روز برای کسب اطلاعات از Google بازدید می کنند.

گوگل و سایر موتورهای جستجو بسیار قابل مشاهده بودن به عنوان یک منبع قابل اعتماد همیشه به نفع یک مارک تجاری است. سئو با کیفیت و یک وب سایت با کیفیت بالا مارک ها را به آنجا می برد.

تولید محتوا در سئو

2. نیاز کسب و کارها به سئو باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می شود

هدف از هر سئو با تجربه ایجاد بنیانی محکم برای یک وب سایت زیبا با تجربه کاربری تمیز و موثر است که به لطف اعتماد و اعتبار برند و ویژگی های دیجیتالی آن در جستجو به راحتی قابل کشف است.

عناصر زیادی برای ایجاد اقتدار در مورد موتورهای جستجو مانند Google وارد می شوند. علاوه بر عواملی که در بالا ذکر شد ، اقتدار در طول زمان در نتیجه عناصری مانند:

  • پروفایل های لینک دهنده با کیفیت.
    رفتار کاربر مثبت
    سیگنالهای یادگیری ماشین.
    عناصر و محتوای صفحه بهینه شده است.

اما ایجاد این اقتدار بیشتر از بیشتر ، اگر نه همه ، سایر بهینه سازی های دیجیتالی برای یک برند مفید باشد. مشکل این است که ایجاد اعتماد و اعتبار یک شبه غیرممکن است – درست مثل زندگی واقعی. اقتدار به مرور زمان کسب و ساخته می شود.
ایجاد یک برند به عنوان یک مرجع ، صبر ، تلاش و تعهد می طلبد ، اما همچنین متکی به ارائه یک محصول یا خدمات ارزشمند و با کیفیت است که به مشتریان امکان اعتماد به یک برند را می دهد.

3. سئو خوب همچنین به معنای تجربه بهتر کاربر است

همه افراد خواهان رتبه بندی بهتر عالی و حداکثر دید هستند. تعداد کمی از افراد می دانند که تجربه بهینه کاربر قسمت بزرگی از رسیدن به آنجا است.

Google یاد گرفته است که چگونه یک تجربه کاربری مطلوب یا نامطلوب را تفسیر کند و یک تجربه کاربری مثبت به عنصری مهم در موفقیت یک وب سایت تبدیل شده است.

مشتریان می دانند چه می خواهند. اگر آنها نتوانند آن را پیدا کنند ، مشکلی پیش می آید. و عملکرد آسیب خواهد دید.

یک مثال بارز از ایجاد یک تجربه کاربری قوی این است که چگونه Google بیشتر و بیشتر به یک موتور پاسخ تبدیل شده است و داده های جستجو شده را مستقیماً در SERP (صفحات نتایج موتور جستجو) برای کاربران ارائه می دهد.

هدف از این کار ارائه سریع و به آسانی اطلاعاتی است که کاربران در کمتر کلیک با آن جستجو می کنند.

SEO با کیفیت شامل یک تجربه کاربری مثبت است و از آن برای استفاده به نفع یک برند استفاده می کند.

4. SEO محلی به معنای افزایش درگیری، ترافیک و تبدیل است

با افزایش و تسلط بیشتر بر ترافیک تلفن همراه ، جستجوی محلی به بخشی اساسی از موفقیت مشاغل کوچک و متوسط ​​تبدیل شده است.
سئو محلی بهینه سازی ویژگی های دیجیتال شما برای یک مجاورت خاص است ، بنابراین افراد می توانند شما را سریع و آسان پیدا کنند و آنها را یک قدم به معامله نزدیک کنید.

بهینه سازی های محلی برای ایجاد یک رسانه مناسب برای پیام رسانی یک نام تجاری در سطح محلی ، بر روی شهرها ، شهرها ، مناطق و حتی ایالات خاص تمرکز دارند.

طرفداران SEO این کار را با بهینه سازی وب سایت مارک و محتوای آن ، از جمله استنادات محلی و بک لینک ها ، و همچنین لیست های محلی مربوط به مکان و بخش تجاری یک برند انجام می دهند.

برای ارتقا engage تعامل در سطح محلی ، طرفداران SEO باید به عنوان شروع ، پانل نمودار دانش یک نام تجاری ، لیست Google برای کسب و کار من و نمایه های رسانه های اجتماعی آن را بهینه کنند.

همچنین باید بر روی نظرات کاربران در Google ، و همچنین سایر سایتهای بررسی مانند Yelp ، Home Advisor و Angie’s List (در میان دیگران) ، بسته به صنعت ، تأکید زیادی شود.

5. SEO بر چرخه خرید تأثیر می گذارد

مشتریان تحقیقات خود را انجام می دهند. این یکی از بزرگترین مزایای اینترنت از دید خریدار است. استفاده از تاکتیک های جستجوگرها برای ارسال پیام های شما برای معاملات خوب ، محصولات و یا خدمات پیشگامانه و اهمیت و قابلیت اطمینان آنچه که به مشتریان ارائه می دهید ، تغییر دهنده بازی خواهد بود. در صورت انجام صحیح ، بدون شک چرخه خرید نیز به طریقی مثبت تأثیرگذار خواهد بود. مارک ها باید در مکان هایی که مردم برای برقراری ارتباط شایسته به آنها نیاز دارند قابل مشاهده باشد. سئو محلی این قابلیت دید را افزایش می دهد و به مشتریان بالقوه اجازه می دهد تا پاسخ ها را پیدا کنند و مشاغل ارائه دهنده این پاسخ ها هستند.

6. بهترین روش های جستجوگرها همیشه در حال به روزرسانی هستند

بسیار خوب است که روش های SEO در وب سایت یک مارک و از طریق ویژگیهای دیجیتالی آن پیاده سازی شده باشد ، اما اگر یک تعامل کوتاه مدت باشد (محدودیت های بودجه و غیره) و سایت با مرور زمان مجدداً ارزیابی نمی شود ، به آستانه می رسد جایی که دیگر نمی تواند به دلیل سایر موانع بهبود یابد.

نحوه تکامل جهان جستجو ، اساساً به صلاحدید گوگل ، نیاز به نظارت دائمی دارد تا تغییرات جلوتر از رقابت و امیدوارم در صفحه 1 باشد.
فعال بودن و نظارت بر تغییرات عمده الگوریتم همیشه به نفع مارک های تجاری است.

ما می دانیم که گوگل سالانه هزاران تغییر الگوریتم ایجاد می کند. خیلی عقب افتاده و بازگشت بسیار دشوار خواهد بود. جوانب مثبت سئو به اطمینان از جلوگیری از آن کمک می کنند.

7. درک نیاز کسب و کارها به سئو به شما کمک می کند تا محیط وب را درک کنید

با محیط همیشه در حال تغییر که شبکه جهانی وب است ، ماندن در بالای تغییرات هنگام وقوع می تواند یک چالش باشد. اما ماندن در بالای سئو شامل قرار گرفتن در معرض تغییرات عمده ای است که برای جستجو رخ می دهد. دانستن محیط وب ، از جمله تاکتیکهایی که توسط سایر مشاغل محلی و قابل مقایسه با رقبا استفاده می شود ، همیشه برای این مارک ها مفید خواهد بود.

8. سئو نسبتاً ارزان است

مطمئناً هزینه دارد. اما این هزینه در قیاس با شکل های دیگر تبلیغاتی به راستی چقدر است؟ اما سئو در طرح کلان نسبتاً ارزان است و از نظر سود و منافع یک برند ، سودآوری قابل توجهی خواهد داشت. این هزینه بازاریابی نیست. این یک سرمایه گذاری واقعی تجاری است. اجرای خوب سئو برای سالهای آینده آب را در خود نگه خواهد داشت. و مانند اکثر امور زندگی ، فقط با توجه (و سرمایه گذاری) بیشتری که به دست می آید بهتر خواهد بود.

نیاز کسب و کارها به سئو

9. این یک استراتژی بلند مدت است

SEO می تواند (و امیدوارم باشد) در اولین سال اقدام قابل توجهی تأثیر بگذارد و بسیاری از این اقدامات تأثیری خواهند داشت که بیش از چندین سال طول می کشد.

با تکامل بازار ، بله ، بهتر است روندها و تغییرات را از نزدیک دنبال کنید. اما حتی سایتی که توصیه های شدید SEO را اجرا نکرده است ، از بهترین روش های اساسی SEO که در یک وب سایت صادقانه و با تجربه کاربر مناسب استفاده می شود ، بهبود می یابد.

و هرچه زمان ، تلاش و بودجه بیشتری برای سئو اختصاص داده شود ، یک وب سایت بهتر و طولانی تر به عنوان یک رقیب شایسته در بازار خود ایستاده است.

10. قابل اندازه گیری است

گرچه SEO برای محاسبه ROI آسان تر مانند جستجوی پولی ارائه نمی دهد ، شما می توانید تقریباً همه موارد را با ردیابی و تجزیه و تحلیل مناسب اندازه بگیرید.
مشکل اصلی تلاش برای اتصال نقاط انتهای پشت است زیرا هیچ راهی قطعی برای درک ارتباط بین همه اقدامات انجام شده وجود ندارد.

با این حال ، ارزش درک این نکته است که چگونه برخی اعمال قرار است بر عملکرد و رشد تأثیر بگذارد و امیدوارم که تأثیرگذار باشد.

هر سئو خوب قصد دارد این پیشرفت ها را انجام دهد ، بنابراین اتصال نقاط نباید یک چالش باشد.
مارک ها همچنین می خواهند بدانند که کجا هستند ، کجا هستند و از نظر عملکرد دیجیتال به کجا می روند ، مخصوصاً برای سئو درصورتی که شخص / شرکتی داشته باشند که از طرف آن برای اجرای آن پول پرداخت می شود.

هیچ راهی بهتر برای نشان دادن موفقیت SEO وجود ندارد. همه ما می دانیم که داده ها هرگز دروغ نمی گویند.

11. نیاز کسب و کارها به سئو فرصت های جدیدی به ارمغان می آورد

سئو با کیفیت بالا همیشه وسیله ای برای کشف و استفاده از فرصت های جدید برای مارک ها پیدا می کند تا نه تنها کشف شوند ، بلکه باعث درخشش آنها می شود.

ارائه SEO با کیفیت به مارک ها به معنای غرق شدن تیم SEO در هر چیزی است که آن برند است. این تنها راه بازاریابی واقعی یک برند با اشتیاق و درکی است که ذینفعان آن نسبت به آن دارند: سهامدار شدن.
هرچه برند بهتر درک شود ، فرصت های بیشتری برای کمک به رونق آن بوجود می آید. در مورد سئو نیز می توان همین حرف را زد.

12. اگر در صفحه 1 نیستید، کلیک نخواهید گرفت

در دنیای جستجوگرها پنهان نیست که اگر در صفحه 1 نباشید ، احتمالاً بازی جستجوی ارگانیک را نمی کشید.

یک مطالعه اخیر نشان می دهد که سه موقعیت اول رتبه بندی جستجوی ارگانیک منجر به تقریباً 40 درصد از کل کلیک ها می شود ، در حالی که تا 30 درصد از کل نتایج در صفحه 1 و 2 به هیچ وجه کلیک نمی شود.
این یعنی چی؟ دو چیز:

اگر در صفحه 1 نیستید ، باید باشید.
هنوز هم موارد زیادی وجود دارد که کاربر یک درخواست جستجو تایپ می کند و دقیقاً آنچه را که جستجو می کند پیدا نمی کند.

نتیجه
پیاده سازی سئو قوی و با کیفیت در وب سایت و ویژگی های دیجیتال یک مارک تجاری همیشه برای آن برند و تلاش های بازاریابی مفید خواهد بود.

این یک روش بازاریابی “عصر جدید” محسوب می شود ، اما برای حضور وب یک مارک در این عصر حیاتی است ، به ویژه که داده های موجود و رقابت رقابتی همچنان افزایش و رشد می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *