چه خدمتی ما انجام می دهیم ؟

برگزاری همایش و رویدادهای مختلف میتواند در رشد علمی وفرهنگی یک جامعه نقش مهمی ایفا کند. اما بدیهی است که برای برگزاری یک همایش باید الزاماتی را رعایت نمود. از مواردی همچون زمان، مکان و تجهیزات و تخصیص اعتبارات لازم سیگرفته تا تعداد میهمانان و مدعوان داخلی و خارجی و سخنرانان و همچنین نحوه اطلاع‌رسانی همایش، همه و همه باید در یک چک‌لیست اولیه لحاظ شود. بعد ساختار سازماندهی همایش تعیین شده و وظایف کمیته‌های مختلف مشخص میگردد. برگزاری یک همایش با‌نظم و قاعده مند فقط منوط به روز برگزاری آن نیست بنابراین برای به‌خوبی برگزار شدن یک همایش باید برنامه‌ریزی حساب شده و مدونی از شروع پروسه آن تا حتی روزهای بعد از اتمام مراسم به منظور مستندسازی حرفه‌ای همایش برای مشتریان و همچنین ثبت اطلاعاتی از قبیل رضایتمندی آنها از شیوه برگزاری همایش وثبت تجربیات برای استفاده بهتر در آینده داشت. ما در پی‌آرینو می کوشیم همایش شما را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم. پایان همایش پایان کار ما نیست. با پیارینو همراه شوید .

خدمات همایشات و سمینارها

دوره های آموزشی تخصصی

پیشرفت هر روزه علم در صنایع و اصناف مختلف باعث شده تا همه سازمان ها و شرکت ها تلاش خود را برای آموزش کارکنان پیش از خدمت و ضمن خدمت بیشتر کنند. برگزاری این دوره های آموزش تخصصی کار آسانی نیست. از نیازسنجی آموزشی کارکنان گرفته تا انتخاب استادی توانمند که تخصص مورد نظر را خوب بشناسد و به صورت عملیاتی به کارکنان آموزش دهد. همنچنین انتخاب شیوه مناسب برگزاری دوره آموزشی همچون دوره های آموزشی آنلاین و الکترونیکی و یا به صورت حضوری یکی از نکات مهم در برگزاری دوره های آموزشی است. انتخاب مکان مناسب و مجهز نیز برای برگزاری دوره های آموزشی حضوری بسیار با اهمیت است. این دوره ها با توجه به تعداد حاضرین در سالن، موضوع مورد بحث، نو بودن موضوع یا تکراری نبودن موضوع، سطح دانش شرکت کنندگان و حاضرین در جلسه و هدف دوره آموزشی طبقه بندی و اجرا می شود.

با پی آرینو در برگزاری همایش ها بدرخشید
بدرخشید بی تردید یکی از مهم ترین دغدغه ها برای هر کسب و کاری برگزاری دوره ها و همایش ها به صورت بی عیب و نقص و موفق است. برگزاری این دوره ها پیچیدگی هایی دارد که اگر به آنها دقت نکنید هزینه گزافی را تلف کرده اید. اجرای موفق این دوره ها نیازمند تخصص، تجربه و مدیریت است. ما در آژانس روابط عمومی پی آرینو با روش های اصولی و تجربه کافی در زمینه برگزاری همایش، سمینار، وورکشاپ، رویداد و دوره های آموزشی نوید خدمتی متفاوت در برگزاری دوره ها و همایش هایتان خواهیم داد

آخرین مقالات مرتبط