مزیت‌ های ربات ارسال انبوه

مزیت‌های ربات ارسال انبوه

بررسی مزیت‌های ربات ارسال انبوه و بیان کارایی و کاربرد آن در پیام‌رسان‌های مختلف. به وسیله‌ی ربات ارسال انبوه بدون دغدغه و نگرانی به طور نامحدود به افراد مختلف پیام منحصربه‌فرد یا یکسان ارسال کنید و در وقت و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی کنید.

ربات واتساپ ارسال انبوه برای کسانی که کسب‌و‌کارهای مجازی دارند یا به نحوی باید با تعداد زیادی از کاربران در ارتباط باشند، یک ابزار کار ضروری محسوب می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم کارایی و کاربرد ربات ارسال انبوه را در پیام‌رسان‌های پرطرف‌دار و پرمخاطب بررسی کنیم و مزایای استفاده از این ربات‌ها را بیان کنیم.

کاربرد ربات ارسال انبوه

اگر شما هم جز کسانی هستید که کسب‌وکارهای مجازی دارند یا کار شما در ارتباط با تعداد زیادی از کاربران است، حتماً تابه‌حال قصد ارسال پیام یکسان یا منحصربه‌فرد حاوی عکس، فیلم و… را برای تعداد زیادی از افراد داشته‌اید. به دلیل محدودیت‌هایی که در پیام‌رسان‌های مختلف وجود دارد، این کار وقت زیادی از افراد می‌گیرد و در برخی از پیام‌رسان‌ها غیرممکن است. برای مثال در پیام‌رسان واتس‌اپ امکان ارسال پیام برای شماره‌های ذخیره نشده با محدودیت‌هایی روبه‌رو است و شما فقط می‌توانید در هر روز حداکثر به 100 نفر پیام شخصی ارسال کنید که در این صورت به کمک ربات ارسال انبوه یا آموزش‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد می‌توانید به‌راحتی این کار را انجام دهید. این ربات‌ها مزیت‌های دیگری نیز دارند که هرکدام را به طور جداگانه و در برنامه‌های پیام‌رسان تلگرام و واتس‌اپ بررسی می‌کنیم.

مزیت‌های ربات ارسال انبوه در پیام‌رسان‌ها

هرکسی باتوجه‌به پیام‌رسانی که از آن استفاده می‌کند باید از ربات ارسال انبوه مختص آن پیام‌رسان بهره گیرد. حالا مزایا و معایب پیام‌رسان‌هایی مثل تلگرام و واتس‌اپ را در به‌کاربردن ربات‌ها بررسی می‌کنیم.

نکات مهم در استفاده از ربات ارسال انبوه

 

بررسی تلگرام در استفاده از ربات ارسال انبوه

تلگرام یکی از پیام‌رسان‌های پرطرف‌دار در ایران است ولی به دلایلی مثل فیلتر شدن و سختی‌های استفاده از فیلترشکن دیگر مثل سابق پرکاربرد نیست و تعداد کاربران آنلاین آن کاهش‌یافته است. درهرصورت هنوز هم کسانی هستند که تلگرام را به سایر پیام‌رسان‌ها ترجیح می‌دهند زیرا قابلیت‌های آن از جمله امکان بازیابی فایل‌ها پس از گذشت زمان زیاد و امکان بارگذاری حجم زیاد فیلم و… عده‌ی زیادی را پایبند تلگرام نگه‌داشته و مورد قبول بسیاری از کاربران است. به‌طورکلی موارد استفاده از ربات ارسال انبوه در تلگرام شامل موارد زیر است؛

 • هنگام ارسال پیام به تعداد زیادی از افراد
 • هنگام اطلاع‌رسانی دررابطه‌با یک موضوع خاص
 • هنگام ارسال پیام شخصی به اعضای یک گروه
 • هنگام ارسال پیام نامحدود به همه‌ی کسانی که به شما پیام ارسال کرده‌اند

ربات‌های ارسال انبوه پیام با ویژگی‌های مختلف عرضه می‌شود و امکان ارسال پیام به آی دی و شماره را دارند و برخی از آنها به‌صورت نرم‌افزارهای ویندوز یا اندروید هستند که بر اساس نیاز خود می‌توانید آنها را به کار ببرید.

بررسی واتس‌اپ

پیام‌رسان واتس‌اپ در سطح دنیا طرف‌داران زیادی دارد و جز برنامه‌های امن برای کاربران است. ولی یکسری محدودیت‌هایی برای ارسال فایل و پیام دارد که با استفاده از ربات می‌توان این محدودیت‌ها را کاهش داد. به‌طورکلی موارد استفاده از ربات ارسال انبوه در واتس‌اپ شامل موارد زیر است؛

 • هنگام ارسال پیام به تعداد زیادی از افراد
 • هنگام اطلاع‌رسانی دررابطه‌با یک موضوع خاص
 • هنگام ارسال تبلیغ به اعضای یک گروه
 • هنگام ارسال پیام نامحدود به همه‌ی کسانی که به شما پیام ارسال کرده‌اند

ربات‌های مختلف با قابلیت‌های متنوع عرضه می‌شوند از جمله امکان ارسال انبوه پیام، عکس، فیلم و… به شماره‌ها، امکان فوروارد پیام، قابلیت ارسال پیام‌های پی‌درپی در گروه و… شما باید باتوجه‌به نیاز خود از ربات موردنیاز خود استفاده کنید.

نکات مهم در استفاده از ربات ارسال انبوه

یکسری نکات در استفاده از این ربات‌ها وجود دارد که باید بدانید. دقت کنید که به دلیل سیستم امنیت بالای این پیام‌رسان‌ها درصورتی‌که ربات شناسایی شود از کار انداخته خواهد شد ولی نگران نباشید ربات‌هایی وجود دارند که از API پیام‌رسان‌ها (رابط برنامه‌نویسی اپلیکیشن) استفاده نمی‌کنند در این صورت بدون اینکه به‌عنوان ربات شناخته شوند به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

از ربات‌هایی استفاده کنید که منطبق با تغییرات پیام‌رسان‌ها و آپدیت آنها به‌روز شود تا به طور مطمئن از آنها استفاده کنید.

برخی از ربات‌ها ناامن هستند و به اطلاعات شما دسترسی پیدا می‌کنند لذا بهتر است از یک ربات ایمن که در مورد امنیت اطلاعات شما به شما اطمینان خاطر دهند، استفاده کنید.

از کدام ربات برای ارسال انبوه استفاده کنیم؟

ربات‌های زیادی برای کارهای تبلیغاتی و ارسال انبوه تولید شده‌اند ولی باید دقت کنید که ایمن و مطمئن باشند از سوی دیگر هرچقدر که قابلیت‌های بیشتری داشته باشند و مقرون‌به‌صرفه باشند به ربات ایده‌آل‌تری تبدیل می‌شوند. قابلیت‌های ربات‌های مختلف ارسال انبوه شامل این موارد است؛

 • تشخیص شماره‌هایی که پیام‌رسان موردنظر را نداشته باشد
 • قابلیت ارسال پیام خاص و منحصربه‌فرد را داشته باشد
 • قابلیت به‌کاربردن خطوط واقعی و مجازی را دارا باشد
 • شماره‌هایی که به آنها پیام ارسال شده است را مشخص کند
 • لیستی از کارهایی که انجام شده ارائه دهد
 • محدودیت‌های پیام‌رسان را در ارسال پیام تا حد زیادی کاهش دهد
 • دارای سیستم پشتیبانی باشد
 • قابلیت ارسال پیام‌هایی که حاوی لینک هستند را دارا باشد
 • حساب‌های کاربری فعال را از غیرفعال تشخیص دهد و برای آنها پیام بفرستد

دقت کنید که قابلیت‌های ربات باید هماهنگ با نیاز شما باشد و ترفندهای کاهش محدودیت‌ها را به شما آموزش دهد.

از کدام ربات برای ارسال انبوه استفاده کنیم؟

رفع مشکل هزینه‌ی بالای تبلیغات با ربات ارسال انبوه

همیشه تبلیغات هزینه‌ی بالایی دارد. برای کاهش هزینه‌ی تبلیغات و اطلاع‌رسانی گسترده چه چیزی بهتر از بستر مجازی که صرفاً هزینه‌ی اینترنت را برای شما خواهد داشت؟ باتوجه‌به محدودیت‌های پیام‌رسان‌های پرمخاطب و ایمن این امکان در دسترس نیست. برای کاهش این محدودیت‌ها باید از ربات ارسال انبوه بهره گرفت. این ربات‌ها با ترفندهای خاصی که به کار می‌گیرند محدودیت‌ها را کم می‌کنند و شما قادر خواهید بود به شماره‌های بی‌شماری در طول روز پیام ارسال کنید همچنین این ربات‌ها این امکان را فراهم کرده‌اند که یک پیام حاوی محتوای یکسان را به اشخاص مختلف ارسال نکنید بلکه محتواهای متفاوت ارسال می‌کنند و تبلیغات را در به طور گسترده و با هزینه‌ای بسیار کم امکان‌پذیر می‌کنند. حالا شما در نظر بگیرید که اگر بخواهد به شیوه‌های دیگر همین تبلیغات و اطلاع‌رسانی را انجام دهید چه هزینه‌ی هنگفتی خواهد داشت. پس این مزیت اصلی ربات ارسال انبوه در حوزه‌ی تبلیغات محسوب می‌شود.

در آخر

ربات ارسال انبوه همواره یکی از نیازهای اصلی و مقرون‌به‌صرفه در حوزه‌ی تبلیغات و مشاغل مجازی است ولی در وهله‌ی اول امنیت سیستم و اطلاعات شما حائز اهمیت است برای این منظور از ربات‌های مطمئن استفاده کنید که با API پیام‌رسان موردنظر ساخته نشده باشند. برای افزایش کیفیت کسب‌و‌کارتان بهتر است که از یک ربات ارسال انبوه کمک بگیرید این ربات‌ها با قابلیت‌های ویژه‌ای که دارند همواره مورداستفاده قرار می‌گیرند و باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *