اشتباهات سئو که نباید در 2021 مرتکب شوید

اشتباهات رایج سئو که نباید مرتکب شوید

من اولین بار قدرت ادغام کلمات کلیدی در وب سایت ها برای افزایش رتبه بندی را در سال 1996 کشف کردم. با افزودن یک کلمه کلیدی مطلوب به برچسب کلمه کلیدی META و تکرار مکرر آن در متن، وب سایت های مشتریان را در موتورهای جستجوی معروف مانند WebCrawler و Lycos رتبه بندی کردم. این ساده نبود، زیرا من وب سایت های مشتری را برای 14 موتور جستجو بهینه سازی می کردم که همه الگوریتم های مختلفی داشتند. در حالی که از زمان معرفی PageRank توسط گوگل تغییرات زیادی صورت گرفته است، اما بسیاری از اصول اساسی که در دهه 90 اصلاح کردم هنوز هم کاربرد دارند. با شناخت اشتباهات سئو می توان به شکلی اصولی کار روی وب سایت را پیش برده و بهره وری به مراتب موثرتری داشت.

من در اصل یک دهه قبل فلسفه خود را در زمینه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) با The 3 C’s SEO به اشتراک گذاشتم. من سه زمینه اصلی برای سئو موفق را شناسایی کردم: محتوا ، کد و اعتبار. در حالی که شبکه های اجتماعی بر الگوریتم Google تأثیر گذاشته اند، 3 C هنوز هم اعمال می شود. در این مقاله، من به تشریح رایج ترین اشتباهات (و بی انتها) در مورد سئو وب سایت می پردازم.

اشتباهات سئو

محتوا و اشتباهات سئو

یکی از جدی ترین چالش ها با سئو، ایجاد محتوای تازه، منحصر به فرد، مرتبط و جذاب است. تهیه کپی، عکاسی، اینفوگرافی، فیلم یا سایر اشکال محتوا هم زمان بر  و هم هزینه بر است. طی چند سال گذشته، Google زمان قابل توجهی را برای بهبود درک الگوریتم از زبان طبیعی اختصاص داده است. با به روزرسانی BERT در سال 2019، زمینه به کار گرفته شد و بازاریابان با چالش دیگری مواجه شدند: حمایت از هدف جستجو. همزمان با توسعه و بلوغ الگوریتم جستجوی Google، محتوانویسان هنگام اقدام به سئو بدون نظارت، چندین اشتباه رایج مرتکب می شوند که بیشتر آن ها کیفیت، ارتباط و هدف جستجو را در بر می گیرند.

برای مبتدیان، محتوانویسان معمولاً مقدار کمیت را در مقابل کیفیت محتوا اشتباه می گیرند. امروزه، گوگل هزاران درجه بندی صفحه دارد که به صورت دستی صفحات وب مختلف را مرور می کنند و معیارهای اصلی آنها شامل E-A-T است که مخفف Expertise، Authentity and Trustworthiness است. به طور خلاصه، گوگل می خواهد اطمینان حاصل کند که وب سایت های موجود در موتور جستجوی آن ها اطلاعات واقعی و به روز را ارائه می دهند که کاربران می توانند به آنها اعتماد کنند. Google مسئولیت سختی را در صفحاتی که اطلاعات پزشکی، اطلاعات مالی یا سایر موضوعات بسیار تأثیرگذار را ارائه می دهند، تعیین می کند. به درستی از این صفحات به عنوان صفحات “پول شما یا زندگی شما” یاد می شود زیرا این اطلاعات می تواند به طور قابل توجهی بر معیشت، شادی، وضعیت مالی یا امنیت فرد تأثیر بگذارد. سایت های تجارت الکترونیکی در نتیجه قصور اطلاعات کارت اعتباری توسط مشتریان، در این گروه قرار می گیرند. بنابراین، محتوانویسان باید از محتوای عمومی، غیرحرفه ای یا عموماً با کیفیت پایین، که شامل اطلاعات منسوخ شده، پست کوتاه وبلاگ، مقالات بدون واقعیت یا تصاویر و فیلم های بی کیفیت است، اجتناب کنند.

اشتباهات رایج سئو که نباید مرتکب شوید

هنگام ایجاد محتوای جدید برای یک وب سایت، بسیاری از محتوانویسان قادر به جستجوی صوتی در ذهن نیستند. در حالی که جستجوی صوتی از طریق دستیارهای صوتی مانند Amazon Alexa و Google Home قابل انجام است، اکنون بیشتر جستجوهای صوتی از طریق تلفن های هوشمند با استفاده از Siri و Google Assistant انجام می شود. نه تنها سوالات غیررسمی و مکالمه ای هستند، بلکه به جای 3-5 کلمه کلیدی موضوعی معمولاً در قالب یک سوال واقعی بیان می شوند. یک نظارت مرتبط توسط برخی از محتوانویس های حرفه ای عدم محلی سازی محتوا برای کشورهای مختلف، زبانها یا مکانهای تجاری است. اینترنت هم جهانی و هم محلی است و وب سایت های موجود در گوگل که این واقعیت را درک می کنند پاداش دریافت خواهند کرد.

حتی اگر محتوانویسان بتوانند محتوای واقعاً جذابی را ایجاد کنند، برخی هنوز در حال کار بر روی استراتژی های منسوخ شده هستند. بزرگترین اشتباهی که محتوای وب سایت می تواند انجام دهد پشتیبانی نکردن از قصد جستجو است. اگر اطلاعات صفحه شما منبع ارزشمندی را برای آنچه شخص جستجوگر نیاز دارد فراهم نمی کند، Google هرگز سایت شما را به کاربران خود ارائه نمی دهد. چگونه می توانیم هدف جستجو را درک کنیم؟ برای ساختن محتوای خود، نمایش داده شد و کلمات کلیدی را هدف قرار دهید. آیا جستجوگر به پاسخی برای یک سوال احتیاج دارد؟ آیا جستجوگر به دنبال تحقیق یا خرید است؟ توسعه محتوای شما برای پاسخ دادن به پاسخ ها به شما کمک می کند که وب سایت شما بهترین پشتیبانی ممکن را از جستجوگران داشته باشد که با رتبه بندی بهتر پاداش می گیرد.

سئو

اشتباهات سئو در بخش فنی / کدنویسی

گوگل به آرایش و عملکرد فنی وب سایت ها که شامل سرعت سایت ، نشانه گذاری طرحواره و تجربه کاربری است بسیار توجه دارد. سیستم های مدیریت محتوا (CMS) مانند WordPress و Shopify ابزاری باورنکردنی است که به دارندگان وب سایت های تازه کار اجازه می دهد وب سایت های پیچیده و شخصی بدون دانش برنامه نویسی و تجربه ایجاد کنند. حتی در این صورت ، تعداد کمی استراتژی فنی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود ، و کنار گذاشتن هر یک از آنها می تواند به میزان قابل توجهی در مشاهده یک وب سایت تأثیر بگذارد. اول و مهمترین ، کد باید تمیز ، سریع و پاسخگو باشد. دوم ، یک وب سایت باید همیشه از نوعی نشانه گذاری طرح استفاده کند که نه تنها یک موتور جستجو را با اطلاعات رمزگذاری شده در مورد عناصر موجود در یک صفحه فراهم می کند ، بلکه وب سایت شما را واجد شرایط می کند تا در نتایج غنی Google نشان دهد که به معنی توجه و تعامل بیشتر است.

رایج ترین مشکل در سیستم عامل های CMS این است که کاربران برای نصب قابلیت های پیشرفته روی وب سایتی که همراه با مقدار rge از کدی که سرعت سایت را کاهش می دهد و این یکی از اشتباهات سئو است. سرعت سایت نه تنها از نظر تجربه کاربر مهم است ، بلکه سرعت پایین سایت می تواند بر تعداد صفحات جستجوگر موتور جستجو تأثیر بگذارد. Google تجربیات استثنایی کاربر را که شامل طراحی با در نظر گرفتن کاربران تلفن همراه است ، تشخیص و پاداش می دهد. وب سایت های سازگار با موبایل که به عنوان طراحی پاسخگو نیز شناخته می شوند ، بسته به اندازه صفحه ، صفحه ای متفاوت ارائه می دهند. خوشبختانه ، Google چندین ابزار آزمایش را ارائه می دهد که فرصت های واضحی را برای بهبود سرعت سایت فراهم می کند.

با یا بدون بستر CMS ، وب سایت ها باید با حداکثر سرعت و قابلیت استفاده با CSS ، حداقل جاوا اسکریپت و فایلهای تصویری و تصویری بهینه شده طراحی شوند. بیش از حد بسیاری از وب سایت ها به نسخه های منسوخ HTML یا سایر سیستم عامل های کدگذاری متکی هستند ، یا در طول سال ها ساخته و یا دوباره ساخته شده اند ، و باعث کندتر ، کمتر قابل اعتماد بودن و نمایه سازی آنها دشوارتر می شود. من هنوز با مشتریانی احتمالی روبرو می شوم که فاقد نقشه سایت XML یا فایل robots.txt برای راهنمایی موتورهای جستجو هستند. همچنین بازاریابان ممکن است متوجه نباشند که تأثیر ساختار و ساختار یک سایت می تواند بر رتبه بندی تأثیر بگذارد. از نظر تاریخی ، گوگل سلسله مراتب متناسب تری از سایت را ترجیح می دهد ، که گاهی اوقات مستقیماً با ساختار عمیق تری که برای پیمایش و عنکبوت چالش بیشتری دارد ، در تضاد است.

سئو و اشتباهات رایج آن

Google به طور مداوم نحوه نمایش اطلاعات و نحوه تعامل کاربران با نتایج را تغییر می دهد. این بدان معنی است که بازاریابان فرصتهای بی پایان برای بهبود ظاهر وب سایت خود دارند که در نهایت به برجستگی در برابر رقبا کمک می کند. برای واجد شرایط بودن ، وب سایت ها باید از داده های ساخت یافته در صفحات مناسب استفاده کنند. پذیرفته شده ترین فرم داده های ساختاریافته شده ، JSON-LD است که مخفف JavaScript Object Notation برای پیوند داده ها است و صدها نوع طرحواره قابل قبول وجود دارد که وب سایت ها می توانند از آن استفاده کنند. در حال حاضر ، طرح واره پرسش و پاسخ از انواع محبوب است. با این حال ، انواع دیگر معمولاً مورد استفاده شامل طرح تجاری محلی ، طرح محصول و طرح ویدئو می باشد.

در حالی که سال هاست ترفندهای کدی مانند cloaking را تجربه نکرده ام ، برخی از سئوکاران همچنان به SEO کلاه سیاه و خاکستری متعهد هستند و به این شکل اشتباهات سئو بزرگی مرتکب می شوند. به این معنی که آنها برای سودهای کوتاه مدت مایل به خم شدن یا شکستن قوانین هستند. متأسفانه ، گوگل همیشه تماس گرفته و یک بار مجازات می شود ، وب سایت ها ممکن است ماهها بهبود پیدا نکنند ، هرگز. در همین راستا ، بسیاری از سایت ها با داشتن یک گواهینامه SSL فعال به درستی ایمن نیستند و این به معنای آسیب دیدن قابلیت اطمینان است. در حالی که ما در مورد موضوع ترفند هستیم ، لازم به ذکر است که Google محتوای تکراری را ، خواه ناخواسته ، دوست ندارد.

حوزه نظارت نهایی مربوط به بهترین روش های کد ، حول فراداده وب سایت می چرخد. باور کنید یا نکنید ، علی رغم تمرکز فعالانه بر روی سئو ، بسیاری از بازاریابان از وارد کردن کلمات کلیدی در مواردی که بیشترین اهمیت را دارند استفاده نمی کنند: برچسب های عنوان و عنوان. در حالی که توصیفات متا دیگر مستقیماً بر رتبه بندی تأثیر نمی گذارد ، اما آنها به عنوان سطح آسانسور برای یک صفحه وب عمل می کنند ، به این معنی که آنها نرخ کلیک (CTR) را تحت تأثیر قرار می دهند. از نظر گوگل ، وب سایتی با CTR کمتر به معنای عدم تطابق نامناسب یا منبع ضعیف جستجوگران است. فرصت های اضافی بهینه سازی کلمات کلیدی شامل برچسب های ALT ، متن لنگر و نام فایل ها هستند.

تجربه ی کاربر

موتورهای جستجو می خواهند بهترین منابع ممکن را در اختیار کاربران خود قرار دهند که شامل وب سایتی کند ، نامناسب یا عملکرد نامناسب نیست. در طول توسعه محتوا و پشتیبانی فنی ، بازاریابان اغلب نادیده می گیرند که آیا وب سایت آنها تجربه مثبتی را ارائه می دهد یا خیر.

به تازگی ، گوگل اعلام کرده است که امتیازات Core Web Vital به عنوان سیگنال های رتبه بندی در ماه مه سال 2021 در نظر گرفته خواهد شد. (CLS) گوگل به ندرت هشدارهایی را درباره الگوریتم یا به روزرسانی سیگنال های رتبه بندی ارائه می دهد و استفاده از آن اشتباه است. همچنین توجه به این نکته مهم است که Core Web Vital ها و ترکیب فنی صفحات وب دست به دست هم می دهند ، بنابراین به احتمال زیاد وب سایت هایی که دارای اجزای فنی ضعیف هستند نمرات ضعیف Core Web Vital ها را کسب خواهند کرد.

اشتباه بزرگ دیگر بازاریابان در رابطه با تجربه کاربر – نادیده گرفتن یا عدم آشنایی با ADA Compliance. اکنون وب سایت ها مسئولیت اطمینان از دسترسی کامل وب سایت به همه کاربران را دارند و این سخت تر از آنچه به نظر می رسد می باشد. به عنوان مثال ، کاربران کم بینا برای پیمایش در یک وب سایت به خوانندگان صفحه تکیه می کنند. یک دکمه که به سادگی با عنوان “اینجا کلیک کنید” دانستن اینکه این دکمه به کجا منتهی می شود را برای کاربر غیرممکن می کند. سایر ویژگی های رایج وب که با ADA سازگار نیستند عبارتند از: گرافیک چشمک زن، فیلم هایی که بدون کنترل برای جلوگیری از آن به صورت خودکار پخش می شوند و تصاویر بدون متن تنظیم شده.

اشتباهات رایج سئو که نباید مرتکب شوید

اعتبار

اما ببینیم اشتباهات سئو در بخش اعتبار وب سایت چطور تعریف می شوند؟ در حالی که در 20 سال گذشته از بازاریابی موتور جستجو نیازی به محتوای باکیفیت و کد تمیز تغییر نکرده است ، عوامل اعتبار به طور چشمگیری تغییر کرده اند. از زمانی که گوگل در سال 1998 به صحنه آمد ، با الگوریتمی نوآورانه که متمرکز بر مدل توپی و گفتار اقتدار بود ، متخصصان سئو تلاش زیادی برای تأمین امنیت کرده اند پیوندهای ورودی متأسفانه ، بسیاری از بازاریابان پیوندهای با کیفیت (از وب سایت های معروف و معتبر) را برای کمیت (به طور معمول وب سایت های با کیفیت پایین تر و دارای اعتبار دامنه مشکوک) کنار گذاشته اند.

ما سالهاست که می دانیم کیفیت هنگام پیوندهای ورودی مقداری را برهم می زند. برخی از بازاریابان به این بینش ادامه می دهند و همچنان به خرید لینک از وب سایت های دارای دامنه بالا یا حتی ایجاد یا خرید در مزرعه های لینک سازی ادامه می دهند ، که نزدیک به یک دهه است که از مد خارج شده است ، اما همچنان جذابیت بازاریابان ناامید را حفظ می کند.

در حالی که لینک ها همچنان مورد توجه متخصصان سئو هستند ، بحث در مورد وزن دهی پیوندهای ورودی در الگوریتم Google وجود دارد و در خصوص اشتباهات سئو نباید از این مورد غافل شد. تحقیقات اخیر که توسط Stone Temple Consulting در کنفرانس SEMpdx Engage رونمایی شد ، نشان می دهد که پیوندها هنوز فاکتور مهمی در الگوریتم رتبه بندی هستند. یک پیوند ورودی  به شما امکان می دهد که یک وب سایت همچنان یک عامل اساسی باشد و باید به شدت در تلاش های بازاریابی مورد توجه قرار گیرد.

موضوعی که بازاریابان همچنان در مورد آن بحث می کنند ، تأثیر ابتکارات سئو در طراحی گرافیک ، نوشتن متن و کدگذاری است. در روزهای ابتدایی بازاریابی اینترنتی ، من با همتایان آژانس تعاملی خود در مورد کپی ، کد و طراحی بحث می کنم ، به نظر می رسد در آن بهترین روشهای SEO با بهترین روشهای طراحی مغایرت دارد. این مسئله تا حد زیادی خود را حل کرده است ، زیرا Google پیچیده تر شده است و بیشتر بر روی تجربه کاربر و محتوای با ارزش بالا تمرکز دارد. در نتیجه ، سایتهایی که به زیبایی با محتوای منحصر به فرد و برنامه نویسی هنرمندانه طراحی شده اند ، تمایل دارند که سایتهایی را که فقط برای جستجوگرها و نه کاربر طراحی شده اند ، از رتبه بالاتری برخوردار کنند.

اعتبار مجموعه ای از عناصر را در بر می گیرد که بسیاری از آنها توسط محتوا نویس ها که بر اشتباهات سئو مسلط نیستند، ناشناخته هستند و یا به درستی درک نمی شوند. یک مثال تاریخچه دامنه است که شامل سن دامنه و زمان انقضا آن است. Google دامنه های قدیمی را که سالها دیگر منقضی می شوند دوست دارد ، بنابراین تمدید خودکار را سالانه متوقف کنید و هر 5-10 سال یکبار تمدید کنید. اختیار دامنه ، که از طریق Moz در دسترس است ، نشان می دهد که احتمال رتبه بندی سایت برای شرایط بدون مارک وجود دارد. یک مرجع دامنه قوی بیش از 50 از 100 است. عوامل خارج از سایت از جمله کیفیت و کمیت پیوندهای ورودی به شدت در رتبه بندی دامنه Open Site Explorer دامنه دارند.

اکثریت آشکار مشاغل دارای آدرس رسمی هستند. صرف نظر از این ، هر مشاغل باید لیست محلی Google My Business My خود را ادعا و بهینه سازی کند. بزرگترین اشتباه در این زمینه این است که اکثر بازاریابان معتقدند ، مشاغل محلی باید نمایه بهینه شده Google برای کسب و کار من داشته باشند. با این حال ، همه مشاغل و شرکت ها باید دارای مشخصات GMB به روز باشند که اکنون بیشترین توجه را برای رتبه بندی محلی SEO دارد. خیلی اوقات ، بازاریابان از ادعا و بهینه سازی لیست های محلی ، از جمله Facebook ، Yelp و سایر ارائه دهندگان خبره شخص ثالث برای نقشه ها و دایرکتوری های تجاری چشم پوشی می کنند. عامل دیگر مربوط به لیست های محلی بررسی ها است. بررسی های کسب و کار می تواند یک تجارت را ایجاد یا از بین ببرد ، و برای برداشتن یک قدم جلوتر ، باید به بررسی ها ، به ویژه بررسی های مربوط به GMB شما پرداخته شود. بازاریابان به ویژه نادیده گرفتن بررسی های بد و عدم اطمینان از تعداد قابل توجهی از بررسی های مثبت ، که به طور مستقیم بر درآمد تأثیر می گذارد ، در تحقیقات اخیر بد هستند. افزودن یک ستاره اضافی در اقتصاد 5 ستاره ، 9 درصد به درآمد اصلی می بخشد.

اصول طراحی سایت در قزوین

یکی از خدمات گروه پیارینو، طراحی سایت در قزوین است که با کیفیت و استانداردهای روز جهانی ارائه شده و مشتریان و صاحبان کسب و کار، می توانند وب سایت منحصر به فرد خود را به این طریق ایجاد نمایند. در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم اصول طراحی سایت در قزوین چگونه است و برای انجام این مراحل، باید چه مراحلی طی شود.

طراحی سایت در قزوین

هر پروژه طراحی و توسعه وب سایت شامل مجموعه ای از مراحل است که باید به طور پیوسته و صحیح انجام شود. در حالی که هر پروژه و الزامات آن منحصر به فرد است، مجموعه کارهایی که برای راه اندازی وب سایت کسب و کار باید انجام شود در یک خط پیش می روند.

یک فرایند طراحی سایت در قزوین که به طور واضح مشخص شده است، شامل طرح کلی مراحل لازم برای انجام کامل طراحی و توسعه است. به دنبال یک فرآیند طراحی وب کاملاً مشخص و مستند، زمان اتمام پروژه کاهش یافته، بهره وری بهبود می یابد و اطمینان حاصل می شود که هیچ یک از مراحل مهم را از دست نخواهیم داد.

یک طراحی ستاره ای فقط بر زیبایی ظاهری رابط کاربری متمرکز نشده است. این کار در ادامه با ترکیب یک استراتژی کاملاً متمرکز و فرآیند طراحی و توسعه برای تحقق هدفی که در نظر گرفته شده است، انجام می شود.

در اینجا لیستی از مراحل است که فرآیند طراحی سایت در قزوین باید شامل شود تا شما بتوانید وب سایت های برنده ایجاد کنید.

مرحله 1: اهداف را تعریف کنید

از ابتدا، پروژه شما باید مختصر خلاقیت داشته باشد که هدف نهایی وب سایت را مشخص کند. در اینجا لیستی از سوالاتی وجود دارد که باید قبل از شروع پروژه طراحی وب به آن ها پاسخ داده شود:

وب سایت برای رسیدن به چه هدف طراحی می شود؟ چه مشکلی را حل می کند؟

کاربران هدف وب سایت چه کسانی هستند؟

سود مورد نظر کاربران در استفاده از وب سایت شما چیست؟

هدف اصلی وب سایت چیست – اطلاع رسانی، فروش، واداشتن کاربران برای ثبت نام در یک سرویس یا موارد دیگر؟

آیا وب سایتی رقیب وجود دارد که در همان طرحی که قصد راه اندازی آن را دارید فعالیت کند؟ نقاط قوت و ضعف آن چیست؟

پاسخ این سوالات باید در خلاصه ای که تهیه می کنید، قرار داشته باشد. این به طراحی مورد نیاز شما جهت می دهد.

برای پاسخ به سوالات بالا، باید مخاطب هدف را مشخص کنید. آن ها را در شخصیت های مخاطب مجزا طبقه بندی کنید. بر روی ارزش پیشنهادی خود و مزایایی که وب سایت شما به مخاطبان هدف ارائه می دهد کار کنید. تحقیقات بازار و تجزیه و تحلیل رقبا را انجام دهید و تعیین کنید که وب سایت یا عوامل برنامه وب شما به عنوان بخشی از یک بخش گسترده تر در کجا قرار دارد.

مرحله 2: برنامه ریزی استراتژی

خزش دامنه یک اتفاق بسیار معمول در توسعه وب است. دامنه این پروژه در طول مرحله طراحی و توسعه، و گسترش می یاب ، جدول زمانی را تخمین می زند و در نهایت به تمدید بودجه نیاز دارد.

تنظیم برنامه زمانی و برنامه ریزی استراتژیک برای موفقیت دراز مدت پروژه بسیار مهم است. سه چیز اصلی برای مرتب سازی در مرحله برنامه ریزی وجود دارد:

  1. زبان برنامه نویسی

جنبه های فنی پروژه، مانند انتخاب زبان برنامه نویسی برای ساخت وب سایت، نیز باید در این مرحله تصمیم گیری شود.

اگر وب سایت به عنوان منبع اطلاعاتی برای کاربران خود در نظر گرفته شده باشد، سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس احتمالاً نیازهای شما را برآورده می کنند. از طرف دیگر، اگر به دنبال ایجاد یک وب سایت تجارت الکترونیکی هستید، چارچوب های قوی وب با نیازهای شما بهتر مطابقت دارد.

 

قبل از انتخاب، باید تجزیه و تحلیل دقیق از زبان های برنامه نویسی و دسته های فنی را انجام دهید و جوانب مثبت و منفی استفاده از هر فناوری را مطالعه کنید. یک تحلیل مقایسه ای مانند Ruby on Rails در مقابل PHP به شما کمک می کند مزایا و معایب یک چارچوب را نسبت به چارچوب دیگر بهتر درک کنید.

  1. نقشه سایت و فریم ها

نقشه سایت بینشی در مورد معماری اطلاعات وب سایت فراهم می کند. ساختن یک نقشه سایت قبل از شروع با مرحله طراحی واقعی، به شما کمک می کند تا برای پیمایش موثرتر وب سایت برنامه ریزی کنید.

Wireframing پایه و اساس یک وب سایت خوب طراحی شده است. این یک چارچوب برای طراحی بصری و عناصر محتوای وب سایت فراهم می کند و به عنوان یک راهنما برای ظاهر نهایی وب سایت عمل خواهد کرد. نقشه سایت و فریم های سیم مانند نقشه وب سایت شماست که عناصر سازنده وب سایت نهایی را تشکیل می دهد.

Wireframe و نقشه سایت همچنین به عنوان راهنمای توزیع و قرارگیری محتوا در وب سایت عمل می کنند. این طراحی می تواند بر روی مهم ترین صفحات وب و سیلوهای محتوایی طراحی شده برای کارایی برای دستیابی به اهداف وب سایت متمرکز شود. ابزارهای نمونه سازی متعددی وجود دارد که می توانید برای طراحی فریم سیم وب سایت خود انتخاب کنید.

  1. برنامه ریزی استراتژی محتوا

محتوا عامل موفقیت اصلی وب سایت است. به واقع ارزشی که ارائه می دهد دلیل تصمیم گیری کاربران برای بازدید از وب سایت است، بنابراین نمی توان بر اهمیت استراتژی محتوای برنامه ریزی شده به اندازه کافی تأکید کرد.

توسعه محتوا باید با استفاده از یک استراتژی سئو انجام شود تا اطمینان حاصل شود که محتوای وب سایت به حد واقعی خود می رسد.

مرحله 3: طراحی و توسعه

عناصر طراحی در وب سایت جدید باید تا حد زیادی تحت تأثیر عناصر موجود در برند باشد. طرح رنگ، طراحی آرم و سایر عناصر طراحی تعاملی که باید در وب سایت گنجانده شود، به آنچه برند نشان می دهد بستگی دارد. در مورد استارتاپ ها، طراحی سایت در قزوین به طور قابل توجهی آزادی بیشتری در انتخاب دارد، اما برای مارک های معتبر ضروری است که طراحی وب سایت با نام تجاری موجود سازگار باشد.

همین طور هر دو توسعه front-end و back-end باید در مرحله توسعه متمرکز شوند، با دقت لازم در مورد ترکیب محتوای وب سایت در طراحی.

مرحله 4: تست و راه اندازی

آزمایش وب سایت مرحله مهمی در فرآیند طراحی وب سایت است و باید همزمان با توسعه آن انجام شود. تست وب سایت End-to-End شامل تعدادی آزمایش مختلف است، از جمله عملکرد، قابلیت استفاده، رابط کاربری، سازگاری و تست امنیت.

یک آزمایش کامل اطمینان می دهد که کاربر هنگام مرور وب سایت یا برنامه وب شما هیچ مشکلی را تجربه نمی کند. آزمایش عملکرد اطمینان می دهد که تمام ویژگی های وب سایت در برابر آنچه در سند مشخصات عملکرد ذکر شده تأیید می شود. تست قابلیت استفاده از نظر قابلیت دسترسی، جستجو و سودمندی بر سهولت استفاده در هنگام مرور متمرکز است.

آزمایش سازگاری عملکرد وب سایت را به طور یکنواخت در طیف وسیعی از دستگاه ها و سیستم عامل ها، از جمله دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها تضمین می کند. این بسیار مهم است که وب سایت شما تحت یک آزمایش دقیق آزمایش قرار گیرد و مشکلات یا اشکالاتی که کشف کردید قبل از راه اندازی آن برطرف شود.

سخن پایانی

هنگام بهینه سازی وب سایت خود از اشتباهات سئو دیگران بیاموزید و بهترین روش ها را دنبال کنید. برای اطمینان از سرعت در مورد جدیدترین استراتژی ها ، تاکتیک ها و ابزارهای جستجوگرها ، چند منبع مفید SEO در زیر آورده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *